Predaj nehnuteľnosti

Nadštandardný servis a viac ako 15 rokov skúseností vo vašich službách.

Nastavenie
stratégie predaja

Dôkladnou analýzou trhu vám pripravíme návrh najefektívnejšej stratégie predaja. Dokážeme predvídať cieľovú skupinu kupujúcich a stanoviť cenu tak, aby sme pre vás z predaja vyťažili maximum a v ideálnom čase.

Profesionálna
prezentácia

Nehnuteľnosť bola a bude niekoho domovom. Takto pristupujeme k príprave pred fotením aj k jej prezentácii. Doručiť reálny dojem z bývania aj identifikovať všetky prednosti si vyžaduje roky skúseností a jemne vyladený takt.

Vieme
komu predať

S ponukou oslovujeme vlastnú databázu klientov aj databázy našich partnerov. Správne skombinovaná kampaň a cielená inzercia nám umožní v krátkom čase osloviť niekoľkých záujemcov, z ktorých spoločne vyberieme toho ideálneho.

Diskrétne
a bezpečne

Obhliadkami spoznávame aj záujemcov, nie len nehnuteľnosť. Našou prácou je vybrať toho správneho klienta a zabezpečiť úspešný výsledok procesu predaja. V čo najkratšom čase a bezpečne.

Rýchly
realitný servis

Predaj nehnuteľnosti vás privedie k niekoľkým novým situáciám. Vďaka skúsenému tímu vieme pružne reagovať na všetky prípadné prekvapenia, aby predaj prebiehal hladko a vy ste sa cítili komfortne.

Právne služby a poradenstvo

Naším spoločným cieľom je úspešný predaj. Všetky zmluvy vypracovávame individuálne v spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou. Tento servis vás nestojí žiadne poplatky navyše.

Chcem predať, kontaktujte ma

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Spoznajte našu ponuku

Pozrite si ako prezentujeme aktuálne ponúkané nehnuteľnosti, alebo si pozrite naše referencie.

Predáme aj vašu nehnuteľnosť.

Chcem predať