Všekty referencie

Beňadická ul., 851 06 Bratislava

Príjemný a šikovne dispozične riešený byt ideálny pre každého, kto hľadá nehnuteľnosť vhodnú na investíciu, či vlastné bývanie. EDREY real estate ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej časti Petržalky-Lúky, v tichom prostredí s množstvom zelene. Očarí svojou dispozíciou, východnou orientáciou ale predovšetkým skvelou polohou. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou. V bezprostrednej blízkosti nájdete potraviny, lekáreň, nemocnicu, jazero Veľký Draždiak a rôzne reštaurácie, kaviarne či služby. Lokalita ponúka veľa možností aj na aktívny šport či relax, neďalekú hrádzu, či cyklistický chodník, no predovšetkým vynikajúci prístup MHD a ľahké dopravné napojenie na diaľničný obchvat.

Nehnuteľnosť bez balkóna sa nachádza na 6/12 podlaží panelového bytového domu. Pred vstupom do bytu sa nachádza uzamykateľná chodba, ktorá zabezpečuje zvýšenú bezpečnosť, súkromie ako aj väčšiu mieru využitia spoločných priestorov. K príjemnej úžitkovej ploche 34 m2 prislúcha samostatná pivničná kobka. Dispozícia vzhľadom na veľkosť bytu je veľmi prakticky riešená. Hneď po vstupe sa nachádzate vo vstupnej chodbe s komodou. Po pravej strane chodby je priestranná kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Kuchyňa ponúka okrem svojho vybavenia aj dostatok úložného priestoru vo vstavanej skrini. Samostatná nepriechodná izba je zariadená nábytkovou stenou, ďalším úložným priestorom a manželskou posteľou (200 x 200 cm). Nehnuteľnosť je vykurovaná radiátormi, disponuje plastovými oknami, vnútornými žalúziami, sieťkami proti hmyzu, laminátovou podlahou a nechýbajú v nej bezpečnostné vstupné dvere. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá je stále v ďalšom procese. Boli vymenené komplet stúpačky, osadili sa nové výťahy, vstupná brána na čip, bytový dom je zateplený, s kamerovým systémom. V najbližšej dobe je plánovaná rekonštrukcia spoločných priestorov.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 144.900 EUR a sú v nej zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane právneho servisu, hypotekárneho poradenstva a servisu spojeného s prevodom nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je výbornou investičnou príležitosťou, predáva sa zariadená a kúpou je voľná, stačí sa len nasťahovať. V blízkosti je bezproblémové verejné parkovanie. Kompletné mesačné náklady sú na úrovni 120 EUR pre dve osoby.

 

Podobné a ešte k dispozicii