Všekty referencie

Námestie 1. mája, 811 06 Bratislava

Staromestské bývanie má svoje nezameniteľné čaro. Navyše, orientácia bytu do vnútrobloku zabezpečuje nie len príjemnú svetlosť, ale aj prekvapivé ticho a pokoj. EDREY real estate ponúka na predaj útulný, slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite hlavného mesta. Šikovné dispozičné riešenie, príjemná výmera a v neposlednom rade adresa eskalujú toto bývanie do kategórie výbornej dlhodobej investície a uchovávateľa hodnoty. Kto hľadá nehnuteľnosť v Starom Meste bez potreby stavebných úprav, či už pre vlastné užívanie alebo investíciu, je na správnom mieste. Každý skúsený investor vie, že z hľadiska jednoduchosti prenajatia je menší byt v centre mesta asi tá najväčšia istota, pretože prenajať ho bude vždy jednoduché. Nehnuteľnosť očarí svojou dispozíciou, juhozápadnou orientáciou, ale predovšetkým skvelou polohou. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou. V bezprostrednej blízkosti nájdete potraviny, lekáreň, nemocnicu, rôzne reštaurácie, kaviarne či služby. Lokalita ponúka veľa možností aj na aktívny šport či relax, množstvo zelene, vynikajúci prístup MHD a ľahké dopravné napojenie na diaľničný obchvat.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 2/5 podlaží tehlového bytového domu bez výťahu, s oknami orientovanými do pokojného zeleného dvora s privátnou záhradou. Poskytuje príjemnú úžitkovú plochu 57 m2. Očarí presvetleným vzdušným priestorom vďaka vysokým stropom 3,7 m. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá ponúka úložný priestor. Na ňu nadväzuje veľkorysá kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou s denným svetlom. Komfort prináša samostatná detská izba 7 m2, z ktorej môže byť plnohodnotná pracovňa či walk-in šatník. Otvorenú dennú časť tvorí vzdušná obývacia izba so zariadenou kuchyňou 19 m2, orientovaná do slnečného tichého vnútrobloku. Milo vás prekvapí aj nočná časť ponúkajúca veľkorysú spálňu 18 m2 zariadenú nábytkovou zostavou, manželskou posteľou a pracovným kútikom. Nehnuteľnosť je ladená v teplých farebných tónoch a z vybavenia ponúka plastové okná s vnútornými žalúziami, sieťky proti hmyzu, drevené vysoké dvere s drevenými zárubňami, bezpečnostné vstupné dvere a laminátové parkety. Je vykurovaná vlastným plynovým kotlom v kombinácii s radiátormi. Príjemným benefitom je klimatizácia, ktorá vychladí počas horúcich letných dní celý byt.

Nehnuteľnosť je vďaka svojej polohe priamo v centre diania a je výborný kandidát na užívanie si spoločenského mestského života. Všade sa dostanete rýchlo pešo, na bicykli či na kolobežke. Neďaleko sa nachádza tiež zástavka MHD, vďaka ktorej máte ľahko dostupné aj ostatné časti mesta. V blízkosti je možnosť rezidenčného parkovania.

Podobné a ešte k dispozicii