Všekty referencie

Tomášikova, 821 01 Bratislava - Ružinov - OMNIA

Agent našiel ideálneho klienta vo veľmi krátkom čase a s veľmi náročným zadaním. Zostala som v úžase a veľmi milo prekvapená! M.P.

Na Tomášikovej ulici sa ku kolaudácií nezadržateľne blíži nový a moderný projekt OMNIA. Projekt sa vypredal veľmi rýchlo a preto je v obľúbenej lokalite vzácne nájsť voľný 2i byt. Až do teraz. Byt sa nachádza v objekte D na 5. poschodí zo 6 s výťahom a je orientovaný na Západ (vnútroblok). K bytu patrí pivničná kobka a parkovacie státie v podzemnej garáži. Byt sa predáva v štandarde priamo od developerskej firmy, ktorý obsahuje: bezpečnostné vstupné dvere, laminátové podlahy, keramickú dlažbu a obklady v kúpeľni a na toalete, interiérové dvere, prípravu na klimatizáciu, plastové okná (3-komorové s tepelno-izolačným trojskom so zvýšeným útlmom hluku) a komplet sanitu. Celková cena bytu je uvedená vrátane jedného garážového státia a pivničnej kobky. Byt sa predáva formou postúpenia práv a povinností. Uprednostňujeme záujemcov, ktorí potrebujú na dofinancovanie nadobudnutia nehnuteľnosti z hypotekárneho úveru maximálne do výšky 60% z kúpnej ceny.

Občianska vybavenosť pozostáva z ucelenej palety služieb a ich pestrosti (Kaufland, futbalový štadión Pasienky, klientské centrum , Fresh market, obchodné centrum Vivo, jazero Kuchajda, železničná stanica BA – Nové Mesto, národný futbalový štadión, športová hala Pasienky, štadión Ondreja Nepelu, Billa, fitnesscentrá, školy a škôlky, OC CENTRÁL, Štrkovecké jazero). Nechýba množstvo ďalších obchodov, tradičných reštaurácií, pivární a kaviarní. Bývanie určené pre ľudí ktorí ocenia mestský štýl v spojení s aktívnym životom a prírodou v blízkosti. Byt pozostáva z obývačky s balkónom a kuchyňou s jedálenským kútom, samostatnej spálne, samostatnej toalety a kúpeľne. V cene sú zahrnuté všetky služby kancelárie EDREY real estate, právne služby a bezplatné hypotekárne poradenstvo.

Podobné a ešte k dispozicii