Všekty referencie

Hradská, 821 07 Bratislava

EDREY Real Estate vám ponúka dvojpodlažný byt v rodinnom trojdome dome s vlastnou predzahrádkou a 2 parkovacími miestami. Byt je v príprave do štandardu ocelkovej výmere 98,38 m2 úžitkovej plochy na 195,37 m2 pozemku. Nachádza sa v tichej rodinnej lokalite v Novej Vrakuni v štvrti s rodinnými domami pri hlavnej ceste.

Rodinný dom s bytovými jednotkami je súčasťou unikátneho konceptu komunitného bývania v uzavretom vnútrobloku so samostatnými rodinnými domami s troma dvojpodlažnými bytovými jednotkami. Rozumne riešená dispozícia rozdeľuje byt na nočnú časť s 3 spálňami, 2 kúpeľňami a technickou miestnosťou na poschodí. Skromným schodiskom je spojená s dennou časťou so samostatnou toaletou, preslnenou obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou. Na záhradku vstupujete priamo z obývačky.

Do bytu sú zavedené všetky inžinierske siete a kúrenie vlastným plynovým kotlom. Veľkosť predzáhradky je 40 M2. Novopostavený byt sa predáva v príjemnom štandarde: obklady, dlažby, sanita, podlahy (laminát/keramická dlažba), interiérové dvere a príprava na kuchynskú linku. Ku každej bytovej jednotke prislúchajú dve parkovacie miesta.

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane kompletného právneho servisu, katastrálnych poplatkov či profesionálneho hypotekárneho poradenstva Insuria Consulting .

Podobné a ešte k dispozicii