Všetky nehnuteľnosti

Chata Sára, 023 01 Oščadnica

Rekreačné chaty na Slovensku sú stále rastúcim odvetvím. Ľudia z väčších miest i obcí radi zmenia každodenné hektické prostredie  za miesto plné odpočinku, relaxu a pohody. Chata Sára tvorí stabilné a spoľahlivé tržby. Hostia ju obľubujú pre svoj komplexný servis a a maximálnu vybavenosť. Iba teraz vám otvárame možnosť aby sa stala Vašou, či už ako investícia alebo rodinné zázemie. Nehnuteľnosť bola kompletne na novo vystavaná v priebehu roka 2018. Boli v nej použité vysokokvalitné materiály od dreva, ocele či stolárčiny na mieru.

Nehnuteľnosť ako taká má úžitkovú plochu cez 300m2 a nachádza sa na pozemku viac ako 1400m2. Absolútne komfortne ubytuje 12 hostí a svojím vybavením splní komfort všetkých vekových skupín. V suteréne sa nachádza detská herná miestnosť, ping-pongová miestnosť či wellness s fínskou saunou a tapidáriom. V exteriéry je okrem kuchynky s pecou aj vyhrievaná výrivka, ktorá zaručuje romantiku a nevšednú pohodu v letných aj zimných mesiacoch.

Denná spoločná časť o výmere 100 m2 poskytuje miesto pre všetkých obyvateľov chaty či už na sedenie pri jedálenskom stole alebo na pozeranie filmu pri krbe na nadštandardne veľkej na mieru robenej sedačke. Krb s výduchmi bez najmenších problémov vykúri cely objekt a v prípade potreby si môžete pomôcť radiátormi. Dve lyžiarske strediská Dedovka a Laliky sú neďaleko. Obe sú vzdialené do 10 min jazdy autom. Priemerná obsadenosť objektu je na úrovni cez 70% čo robí výnos cca 9% p.a. Cena objektu za noc začína od 200 EUR.

Vybavenie nehnuteľnosti

  • 2 kúpeľne
  • detská herňa
  • investičná príležitosť
  • kompletne zariadený
  • Krb
  • novostavba
  • Sauna
  • slnečný a príjemne presvetlený
Kúpna cena
499 900 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh
Stav Novostavba
Výmera pozemku 1407 m2
Úžitková plocha 300 m2
Izby 5
Toalety 2

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti