Všekty referencie

ul. Hlboká cesta, 811 04 Bratislava

Obrovský potenciál na vzácnej adrese. Jeden z mála pozemkov s dostatočnou plochou na kopci nad Bratislavou ponúka nie len nádherný výhľad, ale prekvapivo množstvo súkromia. To si užijete vďaka zeleni a stromom v bezprostrednom okolí, vďaka špecifickému terénu na hranici pozemku (prudký svah do zalesneného údolia a v neposlednom rade bezprostredne susedíte s obývanými pozemkami len z 2 svetových strán. Nehnuteľnosť má neodškriepiteľný charakter, ktorý zostal zachovaný aj tým, že dom zostal v pôvodnom stave. Autorom projektu (cca z r. 1960) je Ing. Arch. Svetko (cena Emila Belluša za celoživotné dielo). Aj tieto detaily zvýrazňujú investičnú hodnotu či perspektívu.

Rodinný dom sa nachádza na samom konci slepej ulice. Kus vidieckeho pokoja a ticha v samom centre hlavného mesta. Dispozícia domu je kaskádovitá a využíva terén. Je kompletne podpivničený. Prízemie tvorí spálňa a polozapustená obývacia izba. Jedáleň čitáreň vám sprístupnia terasu a veľkú záhradu orientovanú na JZ. Sever pôdorysu lemujú sanita a kuchyňa. Všetky spálne sú orientované na Severozápad. Nechýbajú technické miestnosti či kotolňa a sklad. Pohľady naprieč dennou časťou alebo do záhrady vás budú neustále baviť.

Rozsah rekonštrukcie je široký. Od prístavby až po nadstavbu (30% zastavanosť a 2+1 podlažnosť) či úplne nový objekt. V susedstve je množstvo moderných ale aj tradičných nehnuteľností, ktoré sa na prestížnej adrese svojou hodnotou dopĺňajú či v istom smere predbiehajú. Bezprostredne máte k dispozícií občiansku vybavenosť Horského parku, Hradného kopca a Kalvárie vrátane služieb, reštaurácií, infraštruktúry a dopravy, pohostinstvo FUNUS a potraviny. V cene sú zahrnuté všetky služby kancelárie EDREY real estate, kompletný právny servis či bezplatné hypotekárne poradenstvo.

Podobné a ešte k dispozicii