Všekty referencie

RODINNÝ DOM, Jánošíkova ul. , 903 01 Senec

Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite, rodinné domy v susedstve, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná infraštruktúra neustále k dispozícií. EDREY Real Estate ponúka na predaj príjemný 4-izbový rodinný dom postavený a zariadený vo vysokom štandarde. Ústredným dizajnovým motívom je jednoduchosť, vzdušnosť a čisté línie. Pokojná a vyhľadávaná časť Senca s vynikajúcim dopravným napojením na centrum mesta či diaľničný obchvat je len začiatok. Nehnuteľnosť sa nachádza v zoskupení radových rodinných domov v obľúbenej pokojnej rezidenčnej časti ako krajný dom. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou. V bezprostrednej blízkosti majú zastúpenie všetky služby vrátane verejnej dopravy, reštaurácií, potravín, materských škôl či pošty. Navyše, Bratislava len 25 minút jazdy autom, bezprostredná zeleň a príroda či slnečné jazerá pešou chôdzou ako vítaný bonus. Predsa úprimne, kto by nechcel takto bývať?

Štedrá výmera, vlastná záhrada, parkovanie v garáži či vyhrievaný bazén so slanou vodou. Pozemok s rozlohou 386 m2 a orientáciou na JZ a SV poskytuje dostatok slnka aj intimity. Zároveň, elegantne a nenápadne necháva svoje prednosti schované pred pohľadmi z ulice. Vytvára tým útulnú mikroklímu a pohodlie vhodné pre rodinný aj mládežnícky život. 4 izby, 2 terasy, 2 kúpeľne s toaletami a garážové parkovacie státie tvoria úžitkový priestor s rozlohou 192 m2 rozdelený na dvoch podlažiach. Dispozícia je dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s nádherným exteriérom. Novostavba rodinného domu kolaudovaná v roku 2014 ponúka v dennej časti priestranný spoločenský priestor 117 m2. Ten tvorí štýlová obývacia časť spojená s plne vybavenou kuchyňou zariadenou vstavanými spotrebičmi tých najlepších značiek. Veľkorysý obývací priestor ponúka vstup na prekrytú terasu spojenú s nádhernou udržiavanou záhradou plnou zelene (299 m2). V nej vás okrem dospelej vegetácie čaká aj nekonečná pohoda a úplné súkromie. Na tomto podlaží nájdete okrem vstupnej chodby aj kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou, vstup do krytej garáže, či praktickú technickú miestnosť. Tá je vybavená plynovým kotlom a ďalším odkladacím priestorom. Príjemná rodinná atmosféra, takmer privátna ulica a pohľady na okolitú zeleň sú len začiatok. Na nočnom podlaží (75 m2) sa nachádzajú 3 samostatné priestranné spálne a k nim prislúchajúca kúpeľňa s vaňou a toaletou, walk in šatník a ďalšia terasa so západnou orientáciou.

Nehnuteľnosť je v užívaní 8 rokov, predáva sa od prvého majiteľa a novému vlastníkovi ponúkne bezchybný stav. Je zateplená, konštruovaná z Ytong-u a vykurovaná plynovým kotlom s  podlahový kúrením v kombinácii s radiátormi. Vo vybavení nechýba pripojenie na všetky inžinierske siete, TV a optický internet, vŕtaná studňa no najmä dostatok úložného priestoru. Vo vstupnej chodbe a kúpeľniach je veľkoformátová dlažba, ostatné obytné časti sú vybavené laminátovou podlahou prírodnej zemitej farby. Samozrejmosťou sú veľkoformátové okná v dennej časti s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu aj v nočnej časti. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj takmer privátnu ulicu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá.

Podobné a ešte k dispozicii