Všekty referencie

Rodinný dom s hospodárskou budovou, 930 03 Kráľovičove Kračany

EDREY Real Estate ponúka na predaj jednopodlažný nepodpivničený rodinný dom s hospodárskou budovou v obci Kráľovičove Kračany, v bezprostrednej blízkosti okresného mesta Dunajská Streda. Na pozemku o rozlohe 875 m2 sa nachádza novo zrekonštruovaná budova rodinného domu, ktorá donedávna slúžila ako reprezentatívne kancelárske priestory s úžitkovou plochou viac ako 200 m2. Celková rekonštrukcia pôvodného rodinného domu prebehla v roku 2021. Hlavnou zmenou prešla celá elektroinštalácia, strešná konštrukcia, vodovodná inštalácia, výmena okenných a dverných konštrukcií, nové kúrenie na elektrickú energiu, povrchová úprava vonkajšej fasády, vnútorné sadrové omietky, biela maľovka a iné.

Rodinný dom pozostáva dispozične zo štyroch samostatných miestností. V dennej časti z veľkorysej obývacej izby 53 m2 s oknami na ulicu a prípravou na krb, z kuchyne s jedálňou, dvoch kúpeľní, toalety a technickej miestnosti, v nočnej časti z troch spální. Jej architektúru doplňujú zaujímavé rustikálne prvky. Nehnuteľnosť disponuje samostatnou garážou prístupnou cez automatické elektrické dvere z nádvoria, ktorá nie je priamo prepojená s rodinným domom. Obvodové múry ako aj priečky či prístavba sú z tehly. Konštrukcia krovu je valbová, vonkajšia úprava fasády je zo šľachtenej omietky, izolovaná polystyrénom 5 cm. Nehnuteľnosť je vybavená plastovými oknami a podlahami bez konečnej povrchovej úpravy. Osadené sú iba vchodové jednokrídlové drevené dvere. Dom je vykurovaný elektrickým kotlom a doskovými radiátormi. Vo vybavení nechýba pripojenie na všetky inžinierske siete okrem plynu, ohrev TUV pomocou zásobníkového ohrievača, narážaná studňa a izolovaná žumpa. Elektroinštalácia je svetelná a motorická rovnako ako v hospodárskej budove. Nehnuteľnosť nie je zariadená, vybavená je iba kúpeľňa a to rohovou vaňou, sprchovým kútom a sanitou.

Novostavba hospodárskej budovy postavená ako prístavba k rodinnému domu bola kolaudovaná v roku 2014. Halová stavba s veľkorysou úžitkovou plochou až 277 m2 slúži ako vynikajúci priestor pre skladové, či výrobné činnosti. Pozostáva z piatich samostatných uzatvárateľných miestností s garážou, z nich jedna slúži ako veľká výrobná hala. Hospodárska budova nie je vykurovaná, je pripojená na elektrinu a žumpu. V blízkosti nehnuteľnosti je bezproblémové verejné parkovanie. Bývajte a zároveň podnikajte vo svojej nehnuteľnosti a majte občiansku vybavenosť neustále k dispozícii. Obec Kráľovičove Kračany s 1.100 obyvateľmi je výborným miestom na život, prácu aj relax. Nájdete v nej okrem iného potraviny, poštu, materskú školu, školskú jedáleň ale i krásny obecný park.

Podobné a ešte k dispozicii