Všekty referencie

Perličková, 821 06 Podunajské Biskupice

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v rodinnom dome s tromi samostatnými bytmi v príjemnej tichej štvrti v Podunajských Biskupiciach. Malý počet bytov umocňuje súkromie a bezpečie. Bývanie je ideálne pre klienta, ktorý hľadá pokojný domov pre svoju rodinu. Nový diaľničný obchvat bol pre nehnuteľnosť veľkým prínosom, nakoľko cesta do centra trvá iba 12 minút. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Byt je situovaný na prvom poschodí, je zabezpečený bezpečnostnými dverami, bezpečnostným alarmom a ponúka praktickú dispozíciu s dostatkom úložného priestoru. Zo vstupnej predsiene so vstavanou skriňou sa vchádza na chodbu, z ktorej vedú dvere do jednotlivých miestností – dvoch priestranných spální so zabudovanými skriňami, samostatnej toalety, kúpeľne ladenej v nadčasových zemitých tónoch, kde si našla svoje miesto veľká rohová vaňa a vzdušnej obývacej izby spojenej s kompletne vybavenou kuchyňou s plynovým sporákom, ktorý ocení každý, kto rád varí. V tomto priestore je dominantou krb, ktorý spríjemní dlhé zimné večery a bytu dodá výnimočnú atmosféru. Obývaciu izbu krásne presvetľujú dve veľkoformátové okná so vstupmi na balkón.

Príjemným bonusom pri tejto nehnuteľnosti je klimatizácia, ktorú oceníte počas horúcich letných dní a tiež dve vonkajšie parkovacie státia prislúchajúce k bytu.

Podobné a ešte k dispozicii