Všekty referencie

Lužná 4, 851 04 Bratislava - Petržalka

Petržalka sa pre množstvo ľudí bezpochyby stala najatraktívnejšou časťou hlavého mesta. V prvom rade je to rodinne orientované sídlisko s viacizbovými bytmi a vybavenosťou, ktorá pokryje všetky potreby celej rodiny. V Petržalke sa žije skvele bežným rodinám, aj tým majetnejším. Jedna z najkomplexnejších ponúk pre rodinu je práve tento 4-izbový byt. Nachádza sa na poslednom poschodí novostavby (7.p) s bezbariérovým prístupom suchou nohou z garáže. Byt ohraničuje Západná 30m2 terasa a 2 Východné balkóny od nočnej časti.

V nočnej časti sú 2 spálne, hlavná spálňa, veľká kúpeľňa s toaletou (vaňa aj sprchový kút) a samostatná toaleta. Dennú časť spája s nočnou úzka funkčná chodba, predsieň so šatníkom a jedálenský kút. Hlavný spoločenský priestor je štedrý, veľký a vzdušný. Na mieru postavená kuchyňa, jedáleň, pracovný či odpočinkový kút s prípravou na funkčný krb a samotná obývacia miestnosť so vstupom na terasu. Terasa je čiastočne prekrytá a užijete si z nej nádherné mestské výhľady. V každej miestnosti sa nachádza klimatizačná jednotka. Kúrenie zabezpečujú radiátory napojené na kotolňu v bytovom dome.

V novo vzniknutej zóne nájdete všetky služby a v pešej dostupnosti máte napr. : TPD, LIDL, TESCO, Petržalský trh, polikliniku, reštaurácie (MeetMeat,…), večierky, škôlky a školy. Nechýbajú detské ihriská, pešia zóna, množstvo zelene, ktoré viac ako adekvátne dopĺňa neďaleký Aupark a Sad Janka Kráľa. Verejné parkovanie zabezpečuje celomestský PAAS systém. Veľmi jednoducho a rýchlo sa dostanete na bratislavský obchvat, okamžite na cyklotrasu a do 5 min na zastávku električky. V historickom centre mesta ste za cca 10 min. K bytu môžete dokúpiť veľkú uzavretú dvojgaráž, ktorú viete rozdeliť na 2 samostatné a pohodlne sa do nej zmestia 4 autá. Cena dvojgaráže so 4 státiami je na dohode so záujemcom. Byt je čiastočne zariadený. V cene nehnuteľnosti sa nachádzajú všetky služby kancelárie EDREY real estate, kompletný právny servis a bezplatné hypotekárne poradenstvo.

Podobné a ešte k dispozicii