Všekty referencie

Jeséniova, 831 01 Bratislava - Koliba

,,Nájsť klienta na nehnuteľnosť s týmito parametrami rozhodne bolo výzvou. A miera rozvahy a trpezlivosti agenta prekvapila aj mňa. Veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam!" P.L.

Na túto exkluzívnu ponuku sme obzvlášť hrdí. Na tomto rodinnom dome je naozaj vidieť tu obrovskú hmotu a hodnotu a práve preto sa nedá nazývať len rodinným domom ale sídlom. Toto sídlo je ideálne pre veľké rodiny, v ktorých sa dedí temperament a úspech. Každý člen má dostatok životného priestoru. V nočnej časti sa nachádza na poschodí štvorica veľkých spální s balkónmi a vysokými stropmi, ktorým dominuje hlavná spálňa s vlastným zázemím a šatníkom. Z každej si užijete nádherný výhľad na panorámu hlavného mesta, akým disponuje jedine Koliba. Celý interiér prešiel postupne  modernizáciou. S nočnou časťou je denná spojená elegantným točitým prisvieteným schodiskom so svetlíkom, galériou a halou s množstvom oddychových a čitárenských kútov. Verte nám, že tu je neustále čo objavovať. Dennej časti dominuje veľká loftová obývacia izba a ako správny spoločenský a stretávací priestor potrebuje mať vo výbave jedálenský stôl, spoločenské sedenie, veľkoplošný televízor a predovšetkým krb prestížnej značky FOCUS a biliardový kút. Najlepšie vyláka celú rodinu z izieb dobrá rodinná večera, preto každá správna gazdiná (ale aj gazda) ocení novú a modernú kuchyňu s kompletným zariadením. Servírovať môžete aj na terase, ale všetci dobre vieme, že tá je prednostne vyhradená grillovacím  párty a pohárikom s ľadom (okrem iného).

Pri troche správnej pozornosti bude aj vaša záhrada bujnieť krásou rovnako ako majiteľom. Nižšia časť záhrady je priam ideálna na umiestnenie bazéna a pôsobí intímne a útulne. Zo zadnej časti domu sa nachádza veľká záhrada s parkoviskom pre 4 autá. Kapacitne viete umiestniť dve autá v garáži, štyri vonku a jedno pred bránou od ulice. V suteréne pod dennou časťou nájdete všetko ostatné do zázemia patrí, ale predovšetkým vlastné fitnesscentrum so saunou a relaxačnou zónou, sprchou a všadeprítomnou pohodou. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj uzavretú ulicu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá. Technické detaily nájdete v popise nižšie, ale veľa z nich je samozrejmosťou a majú podčiarknuť nádherný dojem z tohto skvelého päťsto metrového sídla. Radšej Vám odporúčame si prezrieť fotogalériu ešte raz, pretože táto nehnuteľnosť ohromuje už od hlavného vstupu a nepoľavuje počas celej obhliadky. Vidíme sa na Jeséniovej.

Podobné a ešte k dispozicii