Všekty referencie

Hrachová 45, 821 05 Bratislava

Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite, rodinné domy v susedstve, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná infraštruktúra a vybavenosť hlavného mesta neustále k dispozícií. EDREY Real Estate vám ponúka na predaj krásny, nový, 5-izbový rodinný dom postavený a zariadený vo vysokom štandarde. Premyslené sú aj všetky detaily použitých materiálov a technológií. Ústredným dizajnovým motívom nehnuteľnosti je jednoduchosť, vzdušnosť a čisté línie. Pokojnú a vyhľadávanú časť bratislavského Prievozu (Ružinov) s vynikajúcim dopravným napojením na centrum mesta či diaľničný obchvat asi predstavovať netreba. Nehnuteľnosť sa nachádza v zoskupení 9-tich radových rodinných domov ako krajný dom s najväčším pozemkom. Užitočný a bezpečný je bezpochyby aj kontrolovaný vstup do tohto súkromného areálu. Okolie nehnuteľnosti poskytuje občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou. Uzavretá rezidencia ponúka prechod pre peších na Mierovú ulicu a ľahký prístup na MHD. Za všetkými výhodami polohy nehnuteľnosti nezaostáva ani jej vnútorné vybavenie. 5 izieb, 2 samostatné kúpeľne, 3 toalety a 2 garážové parkovacie státia tvoria úžitkový priestor s rozlohou 204 m2 rozdelený na dvoch podlažiach. Dispozícia je dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s nádherným exteriérom.

Denná časť na prízemí (103 m2) vás osloví veľkým presvetleným spoločenským priestorom, ktorý tvorí štýlová obývacia časť spojená s plne vybavenou kuchyňou značky DAN KÜCHEN. Kuchyňa je priestranná, moderná, podsvietená a plne zariadená vstavanými spotrebičmi tých najlepších značiek. Veľkorysý obývací priestor ponúka vstup na zimnú prekrytú terasu spojenú s nádhernou udržiavanou záhradou plnou zelene (227 m2), kde vás okrem dospelej vegetácie čaká aj nekonečná pohoda a úplné súkromie. Romantickú atmosféru dotvárajú plne funkčné krbové kachle. Na tomto podlaží nájdete aj samostatnú toaletu s bidetovou sprchou a vstup do krytej garáže, s dvoma veľkorysými parkovacími miestami. Príjemná rodinná atmosféra, dostatok svetla, pohľady na okolitú zeleň sú len začiatok. Na nočnom podlaží (101 m2) sa nachádzajú 4 samostatné priestranné izby a k nim prislúchajúce 2 veľké kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou, samostatná toaleta a ďalšia terasa s východnou orientáciou. Netreba zabudnúť na technickú miestnosť vybavenú plynovým kotlom, ohrevom TUV, pračkou, sušičkou a ďalším odkladacím priestorom. Rodinný dom je plne klimatizovaný, na 1NP je podlahové kúrenie, 2 NP vykurujú radiátory. Samozrejmosťou sú veľkoformátové okná s elektrickými externými žalúziami a orientácia na všetky svetové strany.

Nehnuteľnosť ako novostavba je v užívaní necelých 5 rokov, predáva sa od prvého majiteľa a novému vlastníkovi ponúkne bezchybný stav. V kúpeľniach a kuchyni je veľkoformátová svetlá dlažba, ostatné obytné časti sú vybavené laminátovou podlahou tmavo hnedej farby. Vo vybavení nechýba pripojenie na všetky IS okrem plynu, pripojenie na TV a internet, kompletný kamerový systém (4 exteriérové kamery), alarm, vnútorné a vonkajšie žalúzie a dostatok úložného priestoru. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj uzavretú ulicu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá.

Podobné a ešte k dispozicii