Všekty referencie

Červeňákova ulica, 841 01 Bratislava - Dúbravka

Pokiaľ potrebujete viac ako tri izby tak sa veľmi ťažko hľadá ponuka, ktorá by svojou cenou neprevyšovala požadovaný rozpočet. Bežná problematika pri 4 až 5 izbových bytoch býva práve ich nedostupnosť kvôli vysokej cene, ktorú navyšujú m2 úžitkovej plochy a tak sa viac členné mladšie rodinny musia “ uskromniť „. 5. izbových bytov je ako šafránu.

Tento výborne riešený 5. izbový byt na Červeňákovej ulici o výmere 81,77 m2 je jedinečnou ponukou. Výnimočná je jeho dispozícia, ktorá je využitá na maximum a vzhľadom na počet izieb jeho metráž vôbec neuberá z praktickosti, práve naopak. V byte sa nachádzajú 4 samostatné spálne, obývačka prepojená s kuchyňou, jedálňou a priestranná loggia. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží 4. podlažného bytového domu ( 1 poschodie z ulice alebo 2 poschodie z vnútrobloku keďže je stavba umiestnená v miernom svahu).

Susedia sú výborní, parkovanie bez problémové a atmosféra bytu očarujúca aj vďaka vyrasteným stromom na, ktoré je priamy pohľad z loggie o výmere takmer 7,4 m2. K bytu  samozrejme prislúcha aj pivnica o výmere 3,5 m2.

V cene sú zahnruté kompletné služby EDREY Real Estate.

Podobné a ešte k dispozicii