Všekty referencie

Židovská ul., 811 01 Bratislava

Staromestské bývanie má svoje nezameniteľné čaro. Staromestský život a hlavná mestská promenáda takmer pod oknom Vás strhnú so sebou. Všetko máte na dosah, vrátane kompletnej občianskej vybavenosti s veľmi dobrou infraštruktúrou. EDREY real estate ponúka na predaj útulný, priestranný, svetlý 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite hlavného mesta. Šikovné dispozičné riešenie, veľkorysá výmera, vysoké stropy a v neposlednom rade adresa eskalujú toto bývanie do kategórie výbornej dlhodobej investície a uchovávateľa hodnoty. Kto hľadá nehnuteľnosť v Starom Meste či už pre vlastné užívanie alebo investíciu, je na správnom mieste. Každý skúsený investor totiž vie, že z hľadiska jednoduchosti prenajatia je byt v centre mesta asi tá najväčšia istota, pretože prenajať ho bude vždy jednoduché.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 2/5 podlaží tehlového bytového domu bez výťahu, s oknami orientovanými do tichého vnútrobloku ako aj do ulice s príjemným výhľadom na Slavín. Poskytuje veľkorysú úžitkovú plochu 115 m2 (111 m2 + 4 m2 balkón). Očarí presvetleným vzdušným priestorom vďaka vysokým stropom. Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, hosťovskej kúpeľne s toaletou, technickej miestnosti a rozľahlej plne vybavenej kuchyne. Otvorenú dennú časť tvorí vzdušná obývacia izba 27 m2 s východom na balkón, ktorej dominantou je nádherný plne funkčný krb na drevo. Milo vás prekvapí aj hlavná prechodná spálňa s vlastnou kúpeľňou s rohovou vaňou a veľkým walk in šatníkom. Nehnuteľnosť je ladená v teplých farebných tónoch a z vybavenia ponúka okrem kompletného zariadenia aj úplne nové odhlučnené plastové okná (06/22) a bezpečnostné vstupné dvere. Je vykurovaná nový plynovým kotlom (zn. Viessmann, zakúpený 05/22) v kombinácii s radiátormi. Príjemným benefitom je klimatizácia, ktorá vychladí počas horúcich letných dní celý byt a rovnako aj vlastná priestranná pivnica 10,5 m2, ktorá je od správcu v dlhodobom nájme v sume 65 EUR/rok. Aktuálne prebieha v bytovom dome kompletná rekonštrukcia a zateplenie vonkajšej fasády, ktorá bude dokončená v 12/22. Mesačné náklady sú 212 eur/4 osoby.

Nehnuteľnosť je vďaka svojej polohe priamo v centre diania a je výborný kandidát na užívanie si spoločenského mestského života. Lokalita ponúka veľa možností aj na aktívny šport či relax, množstvo zelene, vynikajúci prístup MHD a ľahké dopravné napojenie na diaľničný obchvat. Všade sa dostanete rýchlo pešo, na bicykli či na kolobežke. V blízkosti je možnosť rezidenčného parkovania. Radšej vám odporúčame prezrieť si fotogalériu ešte raz, pretože táto nehnuteľnosť ohromuje už od hlavného vstupu a nepoľavuje počas celej obhliadky. Vidíme sa na Židovskej.

Podobné a ešte k dispozicii