Všetky nehnuteľnosti

Závodníkova, 831 03 Bratislava - Nové Mesto

Nájsť bývanie v rodinnom dome pri obchodnom centre Pólus ( Vivo ) je rovnako zložitou záležitosťou ako nájsť 1 kg šafránu. Často krát sa nehnuteľnosti v danej lokalite dedia alebo sa stihnú predať skôr ako to stihne ktokoľvek zaregistrovať. Práve teraz máte jedinečnú možnosť kúpy rodinného 4. izbového domu v bezprostrednej blízkosti jazera Kuchajda.

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou pričom boli použité vysokokvalitné materiály od gresových obkladov v kúpelniach, masívnych dubových parkiet takmer v celom dome či hliníkové okna s izolačným 3. sklom. Všetka sanita je Villeroy and Boch či Hansgrohe. V celom dome je naťahaná štruktúrovaná inteligentná kabeláž, takže celý dom a záhradu si viete prakticky nastaviť z telefónu alebo tabletu. Tieniace žalúzie sú nainštalované v celom objekte a teda aj svetlosť si viete nastaviť na pár klikov

Krb, ktorý sa nachádza v obývacej miestnosti s priznaným ocelovým komínom je vyvedený až na 2 podlažie kde sú urobené výduchy. Dom je podpivničený a nachádzajú sa tam 2 miestnosti, 1. odvetrávaná suchá pivnica a 2. v ktorej sa dá zriadiť safe.

Ako bonus je v záhrade postavený záhradný samostatný dom ktorý môže slúžiť ako wellness časť so saunou a tapidáriom alebo ateliér či iné využitie podľa preferencií.

Videoprehliadka

 

Kúpna cena
890 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Rodinný dom
Stav Kompletná rekonštrukcia
Výmera pozemku 302 m2
Úžitková plocha 240 m2
Izby 4
Toalety 3

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti