Všekty referencie

Herbert Hoffmann 7, 2412 WOLFSTHAL

EDREY real estate ponúka na prenájom úplne nový, nedotknutý rodinný dom postavený a zariadený vo vysokom štandarde s dokonale premyslenými riešeniami, materiálmi a technológiami. Ústredným dizajnovým motívom nehnuteľnosti je vzdušnosť, čisté línie a jednoduchosť vo vysokej kvalite materiálov. Svetlé masívne drevo na podlahe, schodisku, zárubniach či dverách pôsobí hrejivo a dodáva domovu príjemné teplo. Zároveň vás zahreje funkčný krb a pocit, že máte k dispozícii jednu z najkvalitnejších nehnuteľností na prenájom iba 10 minút od centra hlavného mesta, v malebnom rakúskom mestečku Wolfsthal. Ako jeden z mála rodinných domov, ktoré sú určené na prenájom, je robený na kvalitu a moderný dizajn.

Životný priestor je rozdelený na dennú a nočnú časť na dvoch podlažiach s úžitkovou plochou 200 m2. Denná časť na prízemí vás osloví veľkým presvetleným spoločenským priestorom, ktorý tvorí kuchyňa s obývačkou. Kuchyňa je priestranná, moderná, kompletne zariadená. Vstavané spotrebiče ako umývačka riadu, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, indukčná varná doska so zabudovaným digestorom sú obľúbenej značky Miele. Veľkorysý obývací priestor ponúka vstup na terasu rodinného domu spojenú s nádhernou záhradou plnou zelene, kvetov, ovocných kríkov a výbornej energie. Priestor na oddych na tomto podlaží ponúka samostatná spálňa s výhľadom do pokojnej záhrady, ktorej súčasťou je aj walk-in šatník a kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom. Netreba zabudnúť na technickú miestnosť vybavenú boilerom, pračkou a sušičkou značky Miele a ďalším odkladacím priestorom. Schodiskom z masívneho dreva lemovaným sklenenou zábranou, pod ktorým je skrytý veľmi praktický odkladací priestor, sa dostanete na prvé podlažie tohto krásneho domu, ktoré tvorí jeho nočnú časť. Príjemná rodinná atmosféra, dostatok svetla, pohľady na okolitú zeleň a perifériu sú len začiatok. Na tomto podlaží sa nachádzajú 3 samostatné priestranné izby a k nim prislúchajúca veľká kúpeľňa s WC a sprchovým kútom. Dom je plne klimatizovaný, na oboch podlažiach je podlahové kúrenie. Má vysoké stropy, veľkoformátové hliníkové okná s elektrickými externými žalúziami a je orientovaný na všetky svetové strany.

V udržiavanej zelenej záhrade veľkej až 150 m2 na vás okrem dospelej vegetácie čaká aj nekonečná pohoda a úplné súkromie. Spomedzi všetkých výhod bývania v Bratislave jedna zásadne vyčnieva. Do periférie mesta sa totiž počíta aj nádherný rakúsky vidiek. Pôsobí čisto, usporiadane a prívetivo s príjemnými susedmi, medzi ktorými je každý slovák vítaný. Vybavenosť obce je z hľadiska služieb výborná a spolu s Bergom, Hainburgom a Kittsee sa nádherne dopĺňajú. Objavujte lesy a výhľady v okolí na pešo, aj na bicykli. Zaparkovať môžete v krytej garáži, zastrešenom parkovacom státí alebo aj na ulici. V kľude, pohode a bez obáv. Tento nádherný rodinný dom so záhradou je vám k dispozícii na prenájom ihneď. Domáce zvieratká sú zakázané. Prenajíma sa nezariadený, v prípade vážneho záujemcu je priestor ho zariadiť.

Podobné a ešte k dispozicii