Všekty referencie

Vazovova ulica, 811 06 Bratislava

Mimoriadne trpezlivý a ústretový maklér, ktorý okamžite riešil všetky požiadavky. Niekedy som si prišiel až rozmarný. Obráťte sa na nich s čímkoľvek, budete ohromení!

Nehnuteľnosť sa nachádza 6. nadstavenom poschodí zatepleného rekonštruovaného tehlového bytového domu s novým výťahom. Denná časť tvorí jeden veľký ucelený loftový priestor. Na začiatku sa nachádza veľká kompletne zariadená obývačka so vstupom na terasu a dizajnovým luxusným Focus krbom a televízorom s takmer 2 metrovou uhlopriečkou prepojená s veľkou kompletne zariadenou kuchyňou spotrebičmi Siemens a betónovou pracovnou doskou. Jedálenská časť s francúzskym oknom a ozvučením Bang and Olufsen spája kuchyňu s obývačkou. Terasa má exteriérové osvetlenie.

Byt je celodenne presvetlený veľkoplošnými hliníkovými oknami ROTO, príjemnú klímu udržujú klimatizačné jednotky, drevené dubové parkety s podlahovým kúrením, hliníkové okná a vykurovanie prostredníctvom vlastného kotla Wiesmann. Parkovanie je možné na parkovacom mieste patriacom k bytu. Byt sa predáva kompletne zariadený nábytkom BoConcept vrátane troch televízorov, ozvučenia Bang and Olufsen, videovrátnika s bezpečnostnými dverami a všetkých dizajnových dekorácií. Tento byt je vhodný najmä pre klienta s vkusom, zmyslom pre detail a eleganciu.

 

Podobné a ešte k dispozicii