Všekty referencie

Drobného 24, 841 01 Bratislava

EDREY Real Estate vám ponúka na dlhodobý prenájom moderný 3i byt po kompletnej rekonštrukcií s veľkým 4 m2 balkónom a klímou do jednej spálne a do obývacej miestnosti. Byt má celkovú výmeru 69,92 m2 úžitkovej plochy. Nachádza sa na rodinnom sídlisku v Dúbravke vedľa tenisových kurtov, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a na Bratislavský obchvat. Celý byt je orientovaný na severovýchod. Bytový dom je zateplený s 3 výťahmi (jeden nákladný). Byt samotný prešiel kompletnou rekonštrukciou. Fotografie so zariadením sú ilustračné, byt sa prenajíma čiastočne zariadený.

Byt má v dennej časti veľkú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, z ktorej je priamy vstup do hlavnej spálne a na balkón. V hale sú 2 veľké vstavané skrine s posuvnými dverami. Zo vstupnej haly je vstup obývacej izby, kúpeľne, samostatného WC a do tretej izby. Dispozične je byt veľmi dobre vyriešený a nachádza sa v rohu stavby s výhľadom na 2 svetové strany. V okolí sa nachádza úplná občianska vybavenosť vrátane nákupného centra, kostola, školy a škôlky. Vo vybavení bytu nechýbajú plávajúca podlaha, pripojenie na optický internet, bezpečnostné dvere, ústredné kúrenie aj v kúpeľni, biela technika a klimatizácia s dvomi jednotkami. Parkovanie je verejné a bezproblémové priamo pri bytovom dome.

Mesačný nájom je 750 € vrátane energií. V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane kompletného právneho servisu.

Podobné a ešte k dispozicii