Všekty referencie

ul. Zlatá, 931 06 Bratislava-Rača

Rača je mestská časť, kde je na každom kroku vidieť prekrývanie tradícií z Vajnor spolu s vplyvmi života z hlavného a veľkého mesta. Vinárske úpätie Karpát aj infraštruktúra sídliska veľkomesta na nie príliš veľkom priestore. Takúto úžasnú variabilitu a komfort ste práve našli v tejto ponuke. Rodinný dom bol postavený v r. 2012 no obývaný bol len cca 4 roky. Všetko v interiéry pre to vyzerá takmer nedotknuté. Dom za sa zavďačí aj ako dvojgenereačné bývanie alebo bývanie spojené s podnikaním. Prízemie je vybavením, funkčne aj dispozične oddelené od ostatnej časti domu schodiskom. Prístup suchou nohou z garáže do domu vždy poteší.

Vstupná hala spája hlavný vchod do domu so schodiskom do suterénu. Zároveň, je celý dom dostupný z jedinej jednoduchej chodby. Šatník/pracovňa sa nachádza bezprostredne pri hlavnom vchode pri praktickej samostatnej toalete a hosťovskej spálni. OBROVSKÁ šatníková skriňa pojme obrovské množstvo vecí. Šikovne umiestnené okná a svetlíky dovoľujú vyniknúť funkčnému dizajnu jednoduchej geometrie. Ambientné osvetlenie v podhľadoch pôsobí príjemne. Hlavná kúpeľňa má ako vaňu, tak aj sprchový kút a 2 umývadlá. Chodbu ďalej lemujú spálne, ktoré uzatvárajú nočnú časť. Dennú časť tvorí veľká kompletne zariadená kuchyňa, ktorá prirodzene vyúsťuje do jedálne spojenej s obývacou izbou a terasou (samozrejme s výhľadom). Atmosféru domu a pohodlie umocňuje funkčný krb s výduchmi do spální (ako aj podlahové kúrenie všade tam, kde je dlažba).

Dom je najvhodnejší pre rodinu a bývanie bez väčších starostí o nehnuteľnosť či záhradu, ktorá má predovšetkým rekreačný účel (viac ako hospodársky). Je to predposledný dom pod lesom a vinicou. Tomu zodpovedá kľud, pokoj, prechádzky v prírode a nezameniteľný výhľad na celé hlavné mesto. Kompletná infraštruktúra mesta, všetky služby občianskej vybavenosti a hromadná koľajová doprava sú do 5 min od domu (v centre mesta ste za 10 min.) Ulica je slepá a mimoriadne pokojná. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby kancelárie EDREY real estate, kompletný právny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo.

Podobné a ešte k dispozicii