Všekty referencie

Tri vody II, 900 45 Malinovo

Dych berúce prostredie, nadčasový dizajn a štýl plný ľahkosti. Vitajte v našej novej rozprávkovej nehnuteľnosti, vďaka ktorej sa budete cítiť každý deň ako v dovolenkovej destinácii. EDREY Real Estate ponúka na predaj krásny 4-izbový rodinný dom so šarmom v tichej časti obľúbenej obce Malinovo, vzdialenej len 15 km od Bratislavy. Ak máte túžbu vymeniť hektický život v paneláku za bývanie v rodinnom dome a zároveň sa nechcete vzdať výbornej dostupnosti do mesta či občianskej vybavenosti, ste na správnom mieste. Tento rodinný dom s osobitou atmosférou a čarovnou záhradou plnou kvetov a ovocných stromov Vás zaručene chytí za srdce. Charakter a teplo, ktoré so sebou prináša, oceníte počas hektických dní, ale aj bežného odpočinku. Deväťročný rodinný dom na pozemku veľkom 571 m2 s úžitkovou plochou 169 m2 pôsobí neuveriteľne príjemnou a hrejivou atmosférou. Pod škridlovou strechou sa nachádza bezbariérový životný priestor štyroch izieb doplnený dvoma krytými terasami, prekrytým parkovacím miestom a veľkou udržiavanou záhradou s dospelou vegetáciou. O tom, že o kráse záhrady nerozhoduje jej veľkosť, či plocha sa presvedčíte sami. Neznáme ruže, obrovské hortenzie, jednoduché línie a vzdušný priestor sa v záhradách našich zemepisných šírok až tak nevidí. A táto je skutočne odlišná. Inšpiráciu našla jej autorka až za oceánom a okrem tej okrasnej nezaostáva ani úžitková, v ktorej nájdete okrem iného aj vinič, rôzne ovocné kríky a stromy.

Vintage štýl bývania siaha ďalej do minulosti, je jemnejší, zdobenejší a romantickejší. A taká je aj naša nehnuteľnosť určená pre náročného klienta, ponúkajúca výbornú dostupnosť, výnimočné prvky a príjemné tiché prostredie. Vstupná hala vás prirodzene uvedie do domu a jeho vzdušnej dennej časti. Tú tvorí presvetlená obývacia izba, jedálenská časť a plne zariadená kuchyňa, ktoré spolu s terasou a záhradou tvoria centrum všetkého spoločenského diania. V jedálenskej časti dominuje rustikálny jedálenský stôl so štýlovým sedením pre osem osôb. Nočná časť ponúka tri samostatné spálne, dve kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a toaletami a potrebnú špajzu či obľúbenú práčovňu. Izby vo vintage štýle vyzerajú  jednoducho a zároveň elegantne, ich atmosféra je zmesou pokoja a nostalgie. Dekoračné prvky a nábytok majú svoju históriu, ktorá určuje ich charakter a vďaka ktorej sú jedinečné. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená vrátane rôznych doplnkov a detailne premyslených použitých materiálov od masívneho dreva, cez keramické obklady, až po liatovú pec, ktorá vykúri celú nehnuteľnosť. Staro-novým bývaním dýcha celý dom. Vlastnoručný podpis majiteľa, rôzne dizajnové kúsky a výborná energia jej dodávajú neobyčajné čaro. Ak si potrpíte na súkromí a diskrétnosti, nemusíte sa obávať neželaných pohľadov. V neposlednom rade bude dôležitým miestom, kde si budete dobíjať energiu, nádherne a zmyselne upravená záhrada na celom pozemku. Dominuje v nej okrem nádherných kvetov a dospelej vegetácie aj čarovný starý voz s bohatou živou výzdobou, ktorá ho zdobí celé leto.

Nehnuteľnosť je vykurovaná plynovým kotlom s podlahovým kúrením a radiátormi v kombinácii s liatovou pecou značky Jotul 600 v obývacej izbe. Je konštruovaná z tehly 44 cm, zateplená dvojitou izoláciou, disponuje vlastnou studňou zavedenou až do domu s možnosťou kombinovaného využitia. Vo vybavení nechýba pripojenie na všetky inžinierske siete, elektrická brána, automatická závlaha, plastové okná a štýlové drevené okenice s funkciou zatienenia, veľkoformátová keramická dlažba, laminátové parkety, drevené dvere, alarm a pripojenie na TV a internet. Mesačné náklady sú vrátane energií na úrovni do 150 EUR. Obec Malinovo obkľúčená ramenami rieky Dunaj s nádherným parkom a pestrou občianskou vybavenosťou je výborným miestom na život aj relax. Nájdete v nej okrem iného potraviny, školu, škôlku, lekáreň, kaviarne a reštaurácie, rôzne služby ale i ihriská či športoviská. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj takmer privátnu ulicu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá.

Podobné a ešte k dispozicii