Všekty referencie

Tri Vody II., 900 45 Malinovo

Tri vody boli jedným z najrozlahlejších developérskych projektov v  okolitých obciach Bratislavy. Pozostávali z rodinných domov, nizkopodlažných bytoviek či občianskej vybavenosti od obchodov, reštaurácii alebo škôlky. Práve preto si tento projekt obľúbili najmä mladé páry s deťmi ale aj bez. Tri Vody v Malinove sú ideálnou voľbou pre tých ktorí hľadajú pokoj, kľud a chcú to mať na skok do Bratislavy. EDREY Real Estate Vám túto možnosť práve ponúka.

Na predaj je rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu. Nachádza sa na pozemku o výmere 464 m2 pričom zastavaná plocha rodinného domu predstavuje 86 m2. Celková úžitková plocha je však vyše 100m2 nakoľko dom pozostáva z 2. nadzemných podlaží. Celkovo má k dispozícii 4 obytné miestnosti. 2 obytné miestnosti sa nachádzajú na prízemí a sú orientované na východ. Obývacia miestnosť s prepojenou modernou do čierna ladenou kuchyňou bude ešte veľmi dlho predbiehať súčasný dizajnový trend.

Poschodie rodinného domu pozostáva z hlavnej spálne v, ktorej sa nachádza centrálne umiestnená vaňa. Zo spálne je východ na terasu orientovanú na západ vďaka, ktorej si môžete vychutnávať farby podvečerného slnka. Nehnuteľnosť vykuruje podlahové kúrenie a chladí klimatizačná jednotka. Dom sa predáva kompletene zariadený. V cene su zahrnuté kompletné služby ponúkané EDREY Real Estate.

 

Podobné a ešte k dispozicii