Všetky nehnuteľnosti

Štýlové bývanie v novom apartmáne na Palisádoch, výhodné aj pre investora

EDREY Real Estate vám ponúka nádherný priestranný 2 -izbový apartmán na 5. poschodí na Gunduličovej ulici v bezprostrednom centre mesta pri Prezidentskej záhrade. Byt je v príprave do príjemného štandardu (protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere, 6-komorové plastové okná s trojsklom, dizajnové interiérové dvere, dizajnové podlahy, dlažby, obklady a sanita a iné) o celkovej výmere 61 m2 úžitkovej plochy. Apartmán sa nachádza v tichej rodinnej lokalite  pod Palisádami.

Apartmány je možné prekolaudovať na byty za podmienenej zmluvnej súčinnosti predávajúceho.

Do apartmánu sú zavedené všetky inžinierske siete a kúrenie vlastným plynovým kotlom. Nehnuteľnosť je postavená z tehál a monolitu, niektoré priečky sú sadrokartónové a spĺňajú najnáročnejšie požiarne a akustické normy. Parkovanie pre rezidentov je možné na verejných vyhradených miestach. Dostupné je OC centrál a Eurovea 5 min jazdy autom, Horský park a Železná studienka 10 min jazdy autom, Medická záhrada a Prezidentský palác 5 min chôdze a Bratislavský hrad 5 min autom.

Apartmán je tradične dispozične riešený na dennú časť s priestrannou až loftovou obývacou izbou, balkónom a kuchyňou a nočnú časť so sanitou a spálňou. Je vhodný pre rezidentov ale aj investične a vďaka dostupnosti centra mesta, lokalite a novej rekonštrukcii bude jeho hodnota len narastať. Zaujímavosťou je terasa do tichého dvora, jedálenský kút v arkieri a príležitosť vyskúšať si pôžitkársky staromestský životný štýl.

V prípade záujmu aj o iný apartmán z pôdorysu nás neváhajte kontaktovať! Lokalita je veľmi vyhľadávaná na prenájom bytov.

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane kompletného právneho servisu, katastrálnych poplatkov či profesionálneho hypotekárneho poradenstva Insuria Consulting

Kúpna cena
223 771 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh 2 izbový byt
Stav Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha 60,89 m2
Izby 2
Toalety 1

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti