Všetky nehnuteľnosti

Starorímska - Rusovce, Bratislava 85110

V ponuke prenájmu sa suverejne umiestnil tento 2 izbový byt na popredných miestach nielen svojím výhľadom na západný horizont ponad polia, ale aj komplexnosťou hodnôt, ktoré pridáva navyše. Byt je kompletne zariadený vrátane kuchyne, bielej techniky a elektroniky v obývačke. Spomínaný výhľad si užijete najlepšie z vlastného balkóna. V hlavnej spálni sa nachádza šikovne umiestnený šatníkový priestor. S kompletne zariadenou kúpeľňou tvoria nočnú časť bytu. Obývačka s kuchyňou sú orientované ako jeden veľký vzdušný denný priestor vyúsťujúci na balkón. Na 52m2 sa nachádza všetko čo pre kvalitné a komfortné bývanie potrebujete.

K tomu navyše patrí do ponuke parkovacie státie v podzemnej garáži. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej časti Rusoviec bezprostredne pri známom stredisku Ponteo. Priamo v areáli majú obyvateli ak dispozícii prístrešok s grilom na spoločenské posedenie, ktorý môžu neobmedzene využívať. Súčasťou služieb a občianskej vybavenosti sú teda zároveň fitnesscentrum, bowlingové dráhy, wellness centrum, potraviny či zastávka bratislavskej MHD priamo do centra. Mesačná platba za nájom nezahŕňa nergie v hodnote 200€ mesačne.

Výška prenájmu
550 € / mesiac
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh 2 izbový byt
Stav Novostavba
Úžitková plocha 56,74 m2
Izby 2
Toalety 1

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti