Všekty referencie

Starohájska 10, 851 02 Bratislava

Projekt Nový háj je jeden z najvýraznejších a najobdivovanejších projektov v Petržalke. Nielen vďaka krásnej a osobitej architektúre, ale aj vďaka úžasnej polohe v rámci mesta. Nekonečné množstvo zelene si užijete aj vďaka výhľadom na parky v okolí Draždiaku a na dostihovú dráhu. Občianska vybavenosť je perfektná v každom ohľade, ale predovšetkým pre rodiny s deťmi a pre milovníkov športu. V dennej časti bytu sa nachádza veľká obývačka spojená s kuchyňou a s balkónom namiereným na juhozápad. V nočnej časti nájdete obe spálne, kompletnú sanitu so samostatným WC a šatník. Byz je ideálnym miestom pre pár alebo rodinku.

 

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt, v TOP lokalite, v 5 ročnej rezidenčnej novostavbe Nový Háj – Starohájska ulica, Bratislava-Petržalka. Byt sa nachádza na 2.poschodí v 9 podlažnom dome s bezbariérovým prístupom a výťahom. Rozloha bytu predstavuje 71,72m2 z čoho 4,08m2 má loggia. K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 2,68m2.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej toalety, kúpeľne, spálne, detskej izby a kuchyne spojenej s obývačkou, ktorá ponúka krásny výhľad na Závodisko dostihová dráha. Byt je vybavený vstavanou skriňou, kuchynskou linkou so spotrebičmi (indukčná varná doska, elektrická teplovzdušná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor), predáva sa čiastočne zariadený, záleží na vzájomnej dohode s majiteľmi. Orientácia na juhovýchod zabezpečuje, že byt je krásne presvetlený a slnečný. Byt je vybavený aj klimatizáciou.

Bytový dom má vlastnú kotolňu, vďaka čomu obyvatelia domu majú hospodárenie s teplom plne pod svojou kontrolou.

Poloha bytového domu poskytuje množstvo zelene, hneď vedľa sa nachádza petržalský lesík a dostihová dráha, veľké možnosti športového vyžitia ponúka neďaleká hrádza a jazerá Veľký a Malý Draždiak. Kompletná občianka vybavenosť, reštaurácie, školy, škôlky, potraviny, drogéria, zastávky MHD. Vynikajúca doprava, do ktorejkoľvek časti mesta vďaka priamemu napojeniu na obchvat.

Podobné a ešte k dispozicii