Všekty referencie

ŠKOLSKÁ ulica, 90045 MALINOVO

Váš nový domov v blízkosti prírody. Predstavujeme Vám ponuku veľmi dobre dispozične riešeného, zariadeného, rodinného domu s novou prístavbou, kde nájdete komfortné bývanie v tesnej blízkosti prírody a s dobrou dostupnosťou do Bratislavy.
Tento dvojpodlažný samostatne stojaci dom v MALINOVE na pozemku s výmerou 650m2 bol skolaudovaný v decembri 2009. Je situovaný v pokojnej časti obce, mimo hlavného ťahu, v slepej uličke, kde je vjazd povolený výhradne majiteľom nehnuteľností, čo zabezpečuje dostatok súkromia. Napriek tomu je Váš nový domov v pešom dosahu niekoľkých minút k zastávke autobusu, škole, škôlke aj zdravotnému stredisku.

Rodinný dom má celkovú úžitkovú plochu o výmere 196m2, 5 izieb plus 1 miestnosť so samostatným vstupom v prístavbe, kde je možné vytvoriť garzónku (s kompletným zázemím), čím vznikne dvojgeneračný rodinný dom, prípadne samostatná veľkorysá pracovňa pre „home office“ bez narušenia behu rodinného života.

Tento rodiný dom má kvality tehlovej, zateplenej nehnuteľnosti s 5 komorovými plastovými oknami. K rodinnej pohode bezpochyby prispeje podlahové kúrenie v dennej časti, krb v obývačke, zastrešená terasa, ako aj parková úprava pozemku so závlahovým systémom napojeným k vašej vlastnej studni. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete.
O váš pocit bezpečia sa postará zabezpečovacie zariadenie (alarm) s videovrátnikom.
Pôdorysy jednotlivých podlaží Vám poskytneme na požiadanie.

Podobné a ešte k dispozicii