Všekty referencie

Rustaveliho 4, 831 06 Bratislava

,,Maklér nás úžasným spôsobom previedol celým prípadom. Cítili sme sa s manželkou veľmi komfortne a napriek tomu, že prenájom takejto nehnuteľnosti nieje maličkosťou, vďaka prístupu pána Kožíka nám pripadalo všetko vybavovanie ako povedomé a rutinné. Ďakujeme!"

Najvychytenejší byt v tejto novostavbe. Je malé šťastie, že je zrovna tento byt je k dispozícii na pre nového nájomníka. Exkluzívna poloha rohová v rámci bytového domu púšťa slnko do bytu po celý deň a ponúka nádherné výhľady z každej miestnosti. Balkóny v rozmeroch 7 metrov a terasa s 35 m2. Byt ešte nemal nájomníka a teda na svojho prvého len čaká. Nachádza sa na poslednom ôsmom poschodí s výťahom. Poskytuje všetok potrebný komfort vrátane dvoch parkovacích státí v garáži pre prístup domov ,,suchou nohou“. Stabilne príjemnú klímu vám pomáhajú udržiavať dve klimatizačné jednotky a ústredné kúrenie radiátormi. Dispozične je byt elegantne a rozmne rozdelený na dennú a nočnú časť a hodí sa prevažne pre rodinu s deťmi. Prenajíma sa kompletne zariadený a k dispozícií je prakticky ihneď. Pre lepšiu predstavu určite navštívte galériu fotiek, pokojne aj niekoľko krát.

Lokalita má úplnú občiansku vybavenosť vrátane pošty, potravín, detských ihrísk či škôlky a školy. Je to nové ale tiché sídlisko plné nových rodín a ambicióznych ľudí v štartovacích bytoch. Vytvára to pestrú komunitu ľudí s podobnými záujmami a zároveň s rovnakými očakávaniami k vysnívanému bývaniu. Do centra sa dostane buď koľajovou MHD do 15 minút alebo autom mimo špičky aj do 10. Doprava je komfortná a samotné sídlisko dopravne vyťažené nieje. V cene nájmu niesú zahrnuté energie v hodnote 250 €. V zariadení nechýba čierna aj biela technika vrátane umývačky riadu, práčky, chladničky, indukčný sporák, mrazničky,  mikrovlnka, TV a to všetko úplne nové.

Podobné a ešte k dispozicii