Všetky nehnuteľnosti

Kostolná ul., 976 34 Králiky

Čarovné prostredie Kremnických vrchov nie je nutné predstavovať. Rázovitá príroda vás nielen privíta v zelenom chládku, ale aj ohromí svojím divokým a dramatickým rozmerom. Bezprostredné okolie nehnuteľnosti s veľkorysou úžitkovou plochou vyše 300 m2 vás bude nabíjať nevyčerpateľným množstvom energie. Odrežte sa od starostí mesta či civilizácie a oddychujte v lone prírody.

Edrey Real Estate ponúka na predaj trojpodlažný 8-izbový rodinný dom na pozemku 1156 m2. Nekompromisná charizma tejto čarovnej nehnuteľnosti si vás od prvého momentu získa a nepustí. Majiteľ k nej pristupoval so srdcom a emóciou a z každého kúta cítiť nádhernú harmóniu človeka s prírodou. Deti si z tohto miesta odnesú nespočetné množstvo zážitkov a pozitívnej energie z čerstvého vzduchu. Príležitosť oddýchnuť si a spomaliť si tu však nájdu aj dospelí či celé partie. Každú chvíľu objavíte nový výhľad a novú kompozíciu, na ktorú sa budete chcieť vynadívať. Relaxujte pri dobrej knihe v hojdacej sieti, počúvajte vtáky alebo sa poprechádzajte, iba tak. Raňajky na terase s výhľadom na les, obed v prírode či zážitková večera pri ohni v dobrej spoločnosti je recept nielen na dobrý víkend, ale aj dobrý život. Okolie poskytne okrem zimných aktivít a obľúbených lyžiarskych stredísk aj mnohé iné atraktívne športové, turistické a kultúrne vyžitie. Netreba zabudnúť na Banskú Bystricu vzdialenú iba 12 km, ktorá zastúpi všetku občiansku vybavenosť.

Za všetkými výhodami umiestnenia nehnuteľnosti nezaostáva ani jej samotné vybavenie pripravené na celoročné užívanie. 8 izieb, 3 kúpeľne a ďalšie miestnosti tvoria úžitkový priestor rozdelený na troch podlažiach. Dispozícia je dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s nádherným exteriérom. Na prízemí vás vstupná predsieň uvedie do spoločenskej miestnosti s krbom a východom na terasu. Okrem samostatnej izby sa tu nachádza aj kuchyňa so špajzou, kúpeľňa a príjemná vínna miestnosť. Prvé podlažie očarí predovšetkým vzdušným spoločenským priestorom, ktorý tvorí štýlová obývacia časť spojená s jedálňou a rozľahlou knižnicou. Romantickú atmosféru dotvára okrem „zeleného“ výhľadu aj plne funkčný kolosálny krb, ktorý je srdcom celého domu. Na tomto podlaží nájdete okrem ďalšej izby aj veľkorysú kúpeľňu s rohovou vaňou a výstup na čarovnú terasu s rustikálnymi prvkami. Nočná časť na najvyššom podlaží pozostáva z rozľahlej vstupnej haly s príjemným posedením, z ktorej vie vzniknúť ďalšia izba. Netreba zabudnúť na priestrannú hlavnú spálňu, ďalšie dve hosťovské spálne a kúpeľňu s vaňou a toaletou. Zariadenie tejto charizmatickej nehnuteľnosti odráža „chatový“ štýl podporujúci nekompromisne útulný dojem vidieckej pohody a bezstarostnosti.

Príležitostne využívaná nehnuteľnosť kolaudovaná ako rodinný dom v roku 2001 disponuje úložným priestorom v podkroví a je užívateľná celoročne. Je postavená z tehly, zateplená a pripravená na kompletnú rekonštrukciu. Garáž je umiestnená na prízemí s vonkajším prístupom a je ideálna pre parkovanie jedného auta. Vo vybavení nechýba kopaná studňa, elektrický kotol, drevené okná s izolačným dvojsklom a žumpa. Bezprostredné susedstvo pozostáva z kremnických lesov, okolitej prírody a rekreačných chát. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj takmer privátne prostredie. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá. Cena nehnuteľnosti je 360.000 EUR. Súčasťou ponuky je kompletné zariadenie vrátane nábytku. V cene sú zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane kompletného právneho servisu a hypotekárneho poradenstva. Radšej vám odporúčame prezrieť si fotogalériu ešte raz, pretože táto nehnuteľnosť ohromuje už od hlavného vstupu a nepoľavuje počas celej obhliadky. Vidíme sa na Králikoch.

Vybavenie nehnuteľnosti

 • 12 km od Banskej Bystrice
 • 2 krby
 • dostatok úložného priestoru
 • elektrický kotol
 • kolaudácia 2001
 • podkrovie
 • samostatná garáž
 • ski Králiky
 • slnečný a príjemne presvetlený
 • takmer privátne prostredie
 • tehlový zateplený dom
 • útulný
 • vínna miestnosť
 • všetky IS okrem plynu
 • žumpa
Kúpna cena
360 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Rodinný dom
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku 1156 m2
Úžitková plocha 303 m2
Izby 8
Toalety 3

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti