Všekty referencie

Ševčenkova 29, 851 01 Bratislava

,,Predaj prebehol veľmi profesionálne a rýchlo. Konkurenčná kancelária nám navrhovala komplikovaný drahý proces za nízku kúpnu cenu. V EDREY to zvládli na jednotku nad naše očakávania." Nižňanská

EDREY real estate Vám ponúka na predaj pekný 4 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií  v dobrej lokalite Petržalky na Ševčenkovej ulici.

Nehnuteľnosť  s rozlohou 89 m2 sa nachádza na 6 poschodí zatepleného panelového bytového domu s výťahom a zabezpečenou bránou. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia  v rámci ktorej boli vymenené plastové okná, rozvody vody, dlažba, sanita, obklady, bola zrekonštruovaná kúpeľňa, osadená nová kuchynská linka a bezpečnostné dvere. Úžitková plocha bytu bola rozšírená zúžením logií o 4 m2.  Byt je orientovaný do dvoch svetových strán a to V/Z, je útulný, dostatočne presvetlený a jedinečnosť mu dodáva atraktívny atypický pôdorys.

Dispozične byt pozostáva zo veľkej vstupnej haly, 4 samostatných izieb, kuchyne a kúpeľne a samostatného WC. Byt je mimoriadne praktický a prislúcha k nemu pivnica v prízemí bytového domu.

Výbornú občiansku vybavenosť zabezpečuje nákupné centrum Aupark a hypermarket Tesco a Tesco expres, dostupnosť na všetky hlavné ťahy z mesta a do centra mesta. Centrum mesta je dostupné do 5 minú jazdy autom. Kompletná občianska vybavenosť vrátane škôlky, parku, zdravotného strediska a i. je dostupná pešo do 5 minút. Mikroklíma uzavretého sídliska plného zelene a s rozsiahlou pešou zónou je výhodným benefitom, no zároveň je to jedna z mála lokalít Petržalky s jednoduchým parkovaním. Byt je k dispozícii ihneď a čiastočne zrekonštruovaný.

V cene sú zahrnuté komplet služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.

Podobné a ešte k dispozicii