Všekty referencie

Pod záhradkami, 909 01 Skalica

Perspektíva je jednou z najvzácnejších súčastí vybavenia nehnuteľnosti. Tento nádherný dom má kompletne zrekonštruovaný interiér a čiastočne zrekonštruovaný exteriér. V takmer dokončenej fasáde sa nachádza perspektíva dať rodinnému domu finálny punc a osobný vzhľad, ktorý vás vystihne a reprezentuje. Majiteľ pristúpil k rekonštrukcií s maximálnym dôrazom na históriu nehnuteľnosti a remeselne vypracovaným doplnkom a príslušenstvu. Nehnuteľnosť vynikajúco slúžila na bývanie spojené s podnikaním a rozhodne by bola vhodná aj na viacgeneračné bývanie. Pozostáva s pôvodnej budovy v tvare ,,L,, s nadstavbou a záhradou. Pohodlne zaparkujete v krytej garáži cez ktorú sa dostane aj do dvora a záhrady.

Spodné podlažie je bezbariérové po celej ploche a nachádzajú sa tu 3 samostatné toalety, kuchynka, 3 spálne, izba a kúpeľňa. Samozrejme suchou nohou z garáže. Na poschodí je pavlačová terasa a terasa orientovaná na SZ záhradu. V tej nájdete terasu a intímne útočisko pred susedmi. Ideálny priestor pre grill aj bazén. Na poschodí je veľká miestnosť vhodná na spálňu. Pokojných kútov pre vychutnanie kávy alebo poháru vína je tu dostatok. Rekonštrukcia mimo iné zahŕňala výmenu rozvodov elektroinštalácie, vodovodu, kanalizácie, plynu, celého interiéru – nové omietky, drevené dvere, plastové okná, drevené podlahy, sanita, kuchynská linka, kúrenie aj plynový kotol. Zateplená fasáda tehlovej stavby je pripravená na aplikáciu fasádnej farby.

Jednou z hlavných devíz lokality aj Skalice samotnej je kompletná občianska vybavenosť: nemocnica, obchodné centrum MAX, Tesco, Lidl, Kaufland, zimný a letný štadión, MŠ, ZŠ, gymnázium, reštaurácie a všetky ostatné služby pestro zastúpené. Bezprostredné okolie domu je tiché a dopravne nevyťažené. Množstvo zelene a kľud umocňuje vidiecku atmosféru no bezprostredné centrum Skalice sa nachádza iba 10 min. pešo. Nehnuteľnosť je k dispozícii ihneď a cena zahŕňa všetky realitné aj právne služby Edrey real estate.

Podobné a ešte k dispozicii