Všekty referencie

PANORAMA TOWER I., Landererova, 811 09 Bratislava

Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infraštruktúra a vybavenosť hlavného mesta neustále k dispozícií. EDREY Real Estate ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v obľúbenom projekte Panorama Towers neďaleko nákupného centra Eurovea. Moderná štvrť si vyžaduje moderný prístup developera, ktorý cielene vyskladal nájomníkov a všetky zložky občianskej vybavenosti tak, aby pokryli potreby každého rezidenta. Dopravné napojenie na hlavné ťahy z mesta a do mesta sú v priamom dosahu. Oceníte najmä príjemný výhľad z 12. poschodia na horizont, ktorého dominantou je pohľad na mesto. Komfort bývania ponúkne dostatok slnka aj intimity zároveň. Nevynímajúc bezbariérový prístup výťahom priamo až do bytu suchou nohou z garáže, kde je k dispozícii jedno parkovacie miesto.

Nehnuteľnosť prekvapí svojou premyslenou dispozíciou, čistými líniami a presvetleným vzdušným priestorom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá ponúka úložný priestor. Tá nadväzuje na priestrannú obývaciu izby spojenú s plne zariadenou kuchynskou časťou, ktorej dominantou sú veľkoformátové hliníkové okná. Kúpeľňa s toaletou a vaňou je vybavená automatickou práčkou. Spálňa s manželskou posteľou ponúkne príjemnú atmosféru a dostatok úložného priestoru vo vstavaných skriniach. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 61,5 m2 vrátane loggie je ladená v teplých farebných tónoch, ktoré dopĺňajú dubové parkety. Príjemným benefitom je nová klimatizácia (08/22), ktorá vychladí počas horúcich letných dní celý byt, ako aj úplne nová sedacia súprava a matrace.

Byt je vďaka svojej polohe výborným kandidátom na užívanie si spoločenského mestského života. V papučiach prejdete cez garáž do Yeme na raňajky alebo nákup. Pešo sa dostanete na nábrežie Dunaja, ale aj do centra Starého Mesta. V tesnej blízkosti sa nachádzajú zástavky MHD, vďaka ktorým máte ľahko dostupné aj ostatné časti mesta. Benefitom pre rezidentov je recepcia s reprezentatívnymi priestormi fungujúca 24/7. K bytu prislúcha pivničná kobka 4,5 m2 na uskladnenie všetkých nepotrebných vecí.

Podobné a ešte k dispozicii