Všekty referencie

Panorama city 26. poschodie, 811 09 Bratislava - Staré mesto

Projekt Panorama city patrí medzi najvyhľadávanejšie projekty Bratislavského centra, vzhľadom na výbornú dostupnosť, panoramatické výhľady, 24 hod. recepciu či iné mnohé výhody, ktoré nájdete umiestnené priamo v projekte.

Nehnuteľnosť sa nachádza na jednom z najvyšších poschodí a to na 26. z 33. Pôvodne 3. izbový byt bol prerobený na veľkometrážny 2. izb. a bol navrhnutý na mieru do toho najmenšieho detailu. Tento krok sa dá veľmi jednoducho zvrátiť a byt môže byť naspäť ako 3. izb. v priebehu pár dní. Na praktickosti mu to však neuberá nakoľko, v priestrannej obývačke sa nachádza vstavaná posteľ, ktorá sa počas dňa tvári ako dizajnová vstavaná skriňa. Súkromie tejto dennej časti zabezpečuje automatická kolajnica so závesom ktorá sa v priebehu pár sekund zatiahne. Hlavná spálňa má veľmi prekaticky zabudovaný šatník a príjemná seeverná orientácia Vás nebude rušiť ani pri tých najhorúcejších ránach. Rannú kávu si môžete vychutnať na balkóne o výmere 7m2 orientovanom na východ. Veci, ktoré užívate iba sezónne sa najlepši uskladnia v pivnice o rozmere 4m2.

Možnosť dokúpiť parkovacie státie v hodnote 45.000 EUR  je samozrejmosťou. Parkovacie státie sa nenachádza ani na jednom z nadzemných podlaží, ktoré sú vetrané a v zime je v nich chladno. Státie sa nachádza na -1 podlaží v ktorom je aj v zime príjemných 15-20 stupňov a nemusíte riešiť vykurovanie auta, odhŕňanie či škrábanie okien. Samozrejmosťou je pivničná kobka ktorá je nezbytnou súčasťou každej nehnuteľnosti.

 

Podobné a ešte k dispozicii