Všekty referencie

Na Varte 2, 831 01 Bratislava - Nové Mesto

Koliba patrí medzi najvyhľadávanejšie lokality hlavného mesta. Na skok do mesta, za chrbtom les a krásny výhľad na panorámu Bratislavy patria medzi najväčšie lákadlá danej lokality. Projekty, ktoré sa na Kolibe stavali nešetrili úžitkovou plochou jednotlivých bytov a ani tento nieje výnimkou.

3. izbový byt o výmere 110m2 poskytne dostatok miesta azda prekaždého člena rodiny. Výborné dispozičné riešenie zbytočne neplýtva dlhými chodbami ale efektívne využíva každý m2 bytu. Úložný priestor nájdete v každej z obytných miestností vrátane chodby. Denná časť je spojená a okná siahajúce od podlahy až po strop umocňujú pocit prepojenia interiéru s exteriérom. Terasa o výmere 8,4 m2 poskytuje dostatok miesta na večerné posedenie pri výhľade či večeri.

O komfortnú klímu v akomkoľvek ročnom období sa starajú tepelné čerpadlá a rekuperácia ktorá je v celom byte. Vďaka hliníkovým oknám s izolačným dvojsklom si nehnuteľnosť výborne drží teplotu čo značne šetrí mesačné náklady. Vďaka spomínanej rekuperácii budete mať v byte čistý vzduch bez zvýšenej prašnosti.

K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži a pivnica o výmere 3,4 m2. V prípade záujmu je možnosť dokúpenia druhého garážového státia v hodnote 25.000 EUR

Z kúpnopredajnej ceny je možnosť odpočtu DPH

V cene sú zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate.

Podobné a ešte k dispozicii