Všekty referencie

obchodný priestor, Nám. 1. Mája, 811 06 Bratislava

EDREY Real Estate ponúka na prenájom obchodný priestor o výmere 46 m2 v priamom centre Starého mesta na Námestí 1. Mája. Lokalita je vysoko frekventovaná a okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou. V bezprostrednej blízkosti nájdete Tatra centrum, rôzne obchody či služby, sídla inštitúcií no predovšetkým výborný prístup MHD.

Obchodný priestor sa využíval ako fashion predajňa. Je čiastočne zariadený ale budúci majiteľ si ho môže dozariadiť podľa vlastných predstáv, nápadov či účelu využitia. Pozostáva z hlavnej miestnosti, ktorú tvorí priestranná obchodná časť s troma osvetlenými výkladmi (38,2 m2) a zázemia pozostávajúceho z dvoch skúšobných kabínok, menšieho skladu a sociálneho zariadenia (samostatné WC a umývadlo). Je vybavený bezpečnostným kamerovým systémom. Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane zmeny celkovej dispozície počas ktorej boli vymenené všetky rozvody elektriny a vody, podlahy zo žuly v celej obchodnej časti či nové sociálne zariadenie.

Nehnuteľnosť je vďaka svojej polohe priamo v centre diania a je výborný kandidát na užívanie si plnohodnotného podnikateľského života rôzneho zamerania. V jej blízkosti je možnosť verejného parkovania.

Podobné a ešte k dispozicii