Všekty referencie

Staré Grunty, 841 04 Bratislava

,,Veľmi komplikovaná štruktúra nadobudnutia a úverov okolo celej nehnuteľnosti ako u nás, tak aj u predávajúcej. Zvládli sme to len vďaka ľuďom z EDREY, inak by sme to už asi dávno vzdali!" Báciková

EDREY Real Estate vám ponúka moderný byt v novostavbe s vlastnou predzáhradkou, veľkou terasou a 1 parkovacím miestom. Byt je orientovaný na západ o celkovej výmere 59,9 m2 úžitkovej plochy, 15 m2 terasou s tienidlami a 59 m2 záhradkou. Nachádza v tichej rodinnej lokalite na ul. Staré Grunty v štvrti s rodinnými domami. Celý byt je orientovaný na západ a na svahu s pekným výhľadom. Byt má veľkú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a priamym vstupom na terasu, na ktorú sa dostanete rovnako aj z hlavnej spálne. Vstupná hala z veľkou vstavanou skriňou je prepojená so samostatným WC a kúpeľňou s vaňou.

Na západ orientovaná terasa poskytuje výbornú rekreačnú zónu aj počas západu slnka vďaka 3 posuvným tienidlám rovnako, ako zatrávnená predzáhradka. V kuchyni sú vstavané Electrolux spotrebiče, dve veľké vstavané skrine, videovrátnik, optický internet, centrálne kúrenie a predáva sa zariadený. K bytu patrí 1 parkovacie miesto a pivničná kobka. V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane kompletného právneho servisu, katastrálnych poplatkov či profesionálneho hypotekárneho poradenstva Insuria Consulting .

Podobné a ešte k dispozicii