Všekty referencie

Maloblahovská, 929 01 Dunajská Streda

Príjemný 5-izbový rodinný dom so šarmom v žiadanej lokalite mesta Dunajská Streda, v ktorom sa spája komfortné bývanie v tichom prostredí plnom zelene a zároveň blízkosť centra mesta. Nehnuteľnosť v slepej uličke na pozemku veľkom 603 m2 pôsobí neuveriteľne príjemnou a hrejivou atmosférou. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou a neďalekým napojením na R7. Úžitkový priestor s rozlohou 170 m2 tvorí priestranná vstupná hala, štyri samostatné izby, dve samostatné kúpeľne s toaletou, veľká špajza a presklená miestnosť s vlastným vstupom. Tá ponúka širokú škálu využitia, ako napríklad priestor pre inšpiratívnu kanceláriu alebo menšou stavebnou zmenou z nej spravíte plnohodnotnú garáž. Dispozícia je dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s príjemným tichým exteriérom. Charakter a teplo, ktoré so sebou prináša, oceníte počas hektických dní, ale aj pri bežnom odpočinku.

Ústredným dizajnovým motívom nehnuteľnosti je jednoduchosť a čisté línie. Vstupná hala vás prirodzene uvedie do domu a jeho vzdušnej dennej časti. Tú tvorí priestranná obývacia izba, jedálenská časť a plne zariadená kuchyňa, ktoré spolu s terasou a záhradou tvoria centrum všetkého spoločenského diania. Romantickú atmosféru dotvára krb na drevo, ktorý je srdcom celého domu. Kuchyňa je priestranná, moderná, zariadená vstavanými spotrebičmi. Príjemná rodinná atmosféra, dostatok svetla, pohľady na okolitú zeleň sú len začiatok. Nočná časť ponúka veľkú spálňu a dve ďalšie izby s dostatočným životným priestorom aj pre väčšiu rodinu.

Nehnuteľnosť konštruovaná z pálenej tehly je vykurovaná plynovým kotlom s radiátormi. Vo vybavení nechýba pripojenie na všetky inžinierske siete, elektrická brána, plastové okná so sieťkami proti hmyzu, vnútorné žalúzia, keramická dlažba, laminátové parkety a pripojenie na TV a internet. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj takmer privátnu ulicu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre domu aj záhrady. Vychutnajte si úplný kľud v meste v prostredí, v ktorom vás ráno zobudia zvuky prírody. Cena nehnuteľnosti vrátane kompletného zariadenia je 259.000 EUR. V cene sú zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane právneho servisu a hypotekárneho poradenstva.

Podobné a ešte k dispozicii