Všekty referencie

Kresánkova 7/B, 841 05 Bratislava

,,Som maximálne spokojný so spoluprácou. S takou nevídanou pružnosťou a ochotou sa človek v bežnom živote nestretáva. Veľmi ľudský a bezprostredný prístup. Môžem iba odporučiť a teším sa na ďalšiu možnosť spolupracovať." Peter K.

Ponuka 3i bytov býva často jednotvárna. O to dôležitejšie je vymenovať všetky výhody, ktoré tento byt ponúka. Začnime bezbariérovosťou z vlastného parkovacieho státia v garáži bytového domu, no najväčšmi ju pocítite vchodom do uzavretého vnútrobloku. Bytovka je postavená vo svahu, takže síce pozorujete výhľad na rakúsko z balkóna na 2.poschodí, no zároveň nepotrebujete parkovať napríklad kočík do výťahu ak chcete vybehnúť na detské ihrisko alebo menší nákup. Vnútroblok s kaviarňami, reštauráciami a všetkým nepotrebným-potrebným pre pohodlie je presne na úrovni 2. poschodia. Podlahová plocha bytu a cena zahŕňajú aj perspektívu, pretože vďaka otvorenému a vzdušnému priestoru znesie minimálne ešte jednu miestnosť a rozpriečkovanie podľa rozmaru budúceho majiteľa. Súkromie však nijako nestráca ani touto modernou, mládežníckou dispozíciou pre začínajúcu rodinu. Počítajte s maximálnou možnou občianskou vybavenosťou (vrátane TESCO, TERNO, Pošta, škôlka, …)

2 samostatné spálne s výstupom na pavlačový balkón tvoria nočnú časť bytu, orientovanú na juhovýchod. Hlavná spálňa je dnes oddelená trendovou presklenou posuvnou priečkou. Dennú časť tvorí ohromná obývačka spojená s kuchyňou, ktorá priamo naväzuje na obslužnú časť bytu s kompletnou sanitou , samostatným Šatníkom a množstvom ukladacieho priestoru. Elegantnej a svojráznej kúpeľni nechýba vaňa a zariadenie. Byt je vykurovaný centrálne a chladený vlastnou klímou. Predáva sa čiastočne zariadený (galéria). Cena zahŕňa parkovacie státie a všetky právne služby spojené s nadobudnutím nehnuteľnosti. Byt je vhodný ako pre rodinu, tak aj pre jednotlivca s vysokými nárokmi na kvalitu a komfort bývania.

Podobné a ešte k dispozicii