Všekty referencie

Gessayova 18, 851 03 Bratislava - Petržalka

,,Úžasne využitý a originálne riešený priestor. Agent to dokonale odprezentoval!" Parák

EDREY Real Estate vám ponúka na predaj moderný 2,5i byt po kompletnej rekonštrukcií s veľkým 6 m2 balkónom. Byt má celkovú úžitkovú plochu bez loggie 45m2. Nehnuteľnosť s výťahom sa nachádza na 6. poschodí na rodinnom sídlisku v Petržalke s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na Bratislavský obchvat. Celý byt je orientovaný na juhovýchod. Fasáda bytového domu aj byt samotný prešli kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou na SmartHome technológie.

Byt má veľkú obývaciu izbu prepojenú s z ktorej je priamy vstup do hlavnej spálne s  pracovným kútom a na samostatný balkón/loggiu. V vstupnej časti hala spojená s kuchyňou a vstup do kúpeľne s WC. Dispozične je byt veľmi dobre vyriešený a patrí k nemu veľká na poschodí. V okolí sa nachádza úplná občianska vybavenosť vrátane nákupného centra, kostola, školy a škôlky, zastávky MHD (električka,autobus). V kuchyni sú vstavané všetky spotrebiče a vo vybavení bytu nechýbajú parketová odhlučnená podlaha, optický internet, bezpečnostné dvere, nové plastové okná s francúzskym oknom v obývacej izbe, ústredné kúrenie a klimatizácie.  Byt predáva sa zariadený a preberá sa po dokončení aj so zárukami. Parkovanie je verejné a bezproblémové. Rekonštrukciou prešla zateplená fasáda, strecha, stupačky, plastové okná a kompletný interiér bytu vrátane elektriny a ostatných rozvodov.

SmartHome vybavenie zahŕňa: sadrokartónový strop s bodovým osvetlením, dotykové vypínače s bezdrôtovým ovládaním cez aplikáciu, zasklený a podlahovým kúrením zateplený balkón s vysokovýhrevnými infrapanelmi a dotykovým termostatom, bezdrôtové ovládanie svetla, komplexný senzor v kúpeľni s automatickou funkciou zapínania ventilátora pri zvýšení vlhkosti, teploty a pri zhoršení kvality ovzdušia, zabezpečenie vchodových dverí čidlom + pohybový senzor vo vchodovej časti. V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane kompletného právneho servisu, katastrálnych poplatkov či profesionálneho hypotekárneho poradenstva Global Finance.

 

 

 

Podobné a ešte k dispozicii