Všekty referencie

Jégého 6, 821 08 Bratislava

Nádherný a funkčný byt, ktorý sa zavďačí jednotlivcom, párom aj začínajúcej rodine. Starostlivo pripravený, v novostavbe a čiastočne zariadený. Byt je dokončený v na mieru (nie v štandarde developera). Takáto ,,pasportizácia“ neobišla obklady, dlažbu, parkety, sanitu aj dvere a zárubne. Nevynímajúc rohovú kuchynskú linku s veľkou pracovnou doskou a ambientným osvetlením či šatníky. Komfort bývania zvyšuje klimatizačná jednotka a loggia orientovaná na Severovýchod. Celková plocha bytu (58 m2) zahŕňa aj plochu loggie (optimálnych 4,6 m2). Ponúka ničím nerušený výhľad nad mesto.

Úsporná vstupná hala sprístupňuje celý byt a v samostatnom šatníku poskytne veľké množstvo praktického uzavretého skladovacieho priestoru. Po pravej strane sa nachádza veľká kúpeľňa s toaletou, práčkou a vaňou. V spálni je dosť miesta na veľkú manželskú posteľ aj detskú postieľku, šatník aj pracovný kút. Veľkoformátové okná prepúšťajú veľa svetla do celého bytu. Obývačka je spojená s kuchyňou a s jedálenským kútom. Spolu tvoria vzdušný presvetlený priestor, ktorý vyúsťuje na loggiu.

Jégého ulica má v Ružinove aj medzi obyvateľmi hlavného mesta cveng kvalitného bývania a vyhľadávanej lokality. V bezprostrednom okolí sa nachádza najväčší a obľúbený trh na Miletičovej, zastávky koľajovej aj autobusovej dopravy, dopravný uzol Trnavské mýto, nákupné centrá či maloobchodníci a v neposlednom rade školy, škôlky a materské školy. Všetko čo potrebujete na kvalitný život máte v pešej dostupnosti. Centrum mesta je dostupné do 10 min a na obchvate ste rovnako rýchlo. Nachádzame sa v regulovanej zóne parkovania. Parkovacie státie priamo v projekte na streche garážového domu sa nachádza len pár krokov od výťahu. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. V cene nájmu sú zahrnuté energie aj prenájom parkovacieho státia a kompletný právny servis. Pri nasťahovaní platíte iba mesačný nájom a kauciu vo výške jedného mesačného nájmu. Súčasťou nájmu nie je jednorazová odmena kancelárie vo výške 50% mesačného nájmu. Tešíme sa na Vás na obhliadke.

 

Podobné a ešte k dispozicii