Všekty referencie

Hviezdoslavovo námestie, 811 02 BRATISLAVA

Šikovne dispozične riešený 1,5 izbový byt priamo v centre Starého Mesta ideálny pre každého, kto hľadá nehnuteľnosť vo výbornej lokalite bez potreby stavebných úprav. Každý skúsený investor vie, že z hľadiska jednoduchosti prenajatia je menší byt v centre mesta asi tá najväčšia istota, pretože prenajať ho bude vždy jednoduché. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby pozdĺž ktorej je zabudovaná vstavaná skriňa s množstvom úložného priestoru. Na jej konci je situovaná priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Plne zariadená moderná kuchyňa s barovým sedením ladená v teplých farebných tónoch rozdeľuje chodbu a hlavnú miestnosť nehnuteľnosti. V svetlej obývacej izbe orientovanej do tichého vnútrobloku si našiel svoj priestor pracovný kút s úložným priestorom v podobe rôznych skriniek a poličiek. Milo vás prekvapí aj prakticky oddelená nočná časť s manželskou posteľou. Príjemným benefitom je klimatizácia, ktorá vychladí počas horúcich letných dní celý byt.

Nehnuteľnosť je vďaka svojej polohe priamo v centre diania a je výborný kandidát na užívanie si spoločenského mestského života. Všade sa dostanete rýchlo pešo, na bicykli či na kolobežke. Neďaleko sa nachádza tiež zástavka MHD, vďaka ktorej máte ľahko dostupné aj ostatné časti mesta. K bytu 43,75 m2 prislúcha rozľahlá pivničná kobka 12,75 m2.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti je 269.000 EUR a sú v nej zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane právneho servisu, hypotekárneho poradenstva a servisu spojeného s prevodom nehnuteľnosti.

Podobné a ešte k dispozicii