Všetky nehnuteľnosti

Hodruša-Hámre

Hodinu a pol cesty od Bratislavy a človek sa ocitne ako v  úplne inom svete s  jedinečnou atmosférou. Tú dotvára neopakovateľná lokalita – nehnuteľnosť sa nachádza v kľudnej obci Hodruša – Hámre v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov, iba 15 minút cesty od mimoriadne žiadanej Banskej Štiavnice. V nenápadnej obci nájdete v jednej z uličiek unikát, ktorý by ste tu rozhodne nečakali. Veľkoleposť a nadčasovosť dokonalo vystihujú toto štýlové vidiecke sídlo, do ktorého sa nedá nezamilovať sa. Vkusne a kvalitne zrekonštruovaná historická budova, rozprestierajúca sa na troch podlažiach očarí veľkolepým priestorom a nadčasovým štýlom, v ktorom je zariadená. Elegantná kombinácia hrubých múrov, vysokých stropov, drevených trámov, veľkoformátových okien, kvalitných materiálov a modrených prvkov vytvárajú inšpiratívne prostredie a zároveň teplo domova.

Prvé podlažie je centrom diania a spoločenského života. Nájdete tu biliardový stôl pri vstupe, ale aj príjemné posedenie pri schodisku, kde je vďaka vysokým stropom najviac cítiť veľkoleposť priestoru. Z tejto oddychovej časti sa plynule presuniete cez presklenenú chodbu s výhľadom na dvor do wellness časti so saunami. V tejto časti sa nachádza aj samostatná kúpeľňa. Samozrejmosťou je dostatočne priestranná technická miestnosť. Zo vstupnej haly sa pôvodným reštaurovaným dreveným schodiskom s kovaným zábradlím dostaneme do večernej časti, v ktorej je hlavná spálňa prepojená s kúpelňou s výhľadom na dvor, dve ďalšie samostatné spálne a samostatná kúpeľňa. Každá z veľkorysých spální má aj vlastnú obývaciu časť s pohodlným sedením. Tretie podlažie tvorí rozľahlý otvorený priestor s osobitou charizmou.

Pozemok: 680 m²
Zastavaná plocha: 300 m²
Podlahová plocha: 590 m²

Vybavenie nehnuteľnosti

  • 2 sauny
  • historické vidiecke prvky
  • kvalitné materiály
  • maximálna miera súkromia
  • nadčasový dizajn
  • veľkoformátové okná
  • veľkolepý priestor
  • vysoké stropy
Kúpna cena
1 299 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh
Stav Kompletná rekonštrukcia
Výmera pozemku 680 m2
Úžitková plocha 590 m2
Izby 4
Toalety 3

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti