Všekty referencie

Hlaváčikova 2, 841 05 Bratislava

PRI RÝCHLOM A SERIÓZNOM JEDNANÍ JE MOŽNÁ DOHODA. Ponúkame Vám na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Hlaváčikovej ulici na Dlhých dieloch (Karlova Ves). Nachádza sa na 2. poschodí z 12 v panelovom zateplenom dome z r. 1994. Rozloha bytu je 66,16 m2 s pivnicou (pivnica je o rozlohe cca 2 m2). V byte je zasklený balkón o rozlohe 2,73 m2 so vstupom z obývačky, otočený na východ. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r. 2021. Ešte v r. 2013 bola menená elektroinštalácia a plastové okná a v r. 2021 bolo kompletne zrekonštruované všetko ostatné. Boli položené nové plávajúce podlahy, osadené stropné podhľady s novým osvetlením, boli menené interiérové dvere a zárubne, rekonštruovaná kúpeľňa v ktorej je veľkorysý sprchový kút, tiež je nová toaleta (nové obklady a sanita), inštalovaná klíma v obývačke a kompletne vymenená kuchynská linka so spotrebičmi. Na vstupnej chodbe a v jednej z izieb je vstavaná skriňa na mieru. Všetky tri izby sú nepriechodné, kuchyňa samostatná. Kuchyňa a obývačka sú orientované na juh, izby na sever.

Bytový dom je zateplený, strecha je po rekonštrukcii, menená je aj vchodová brána, v dome sa do 2 rokov plánujú meniť oba výťahy. Parkovanie je možné priamo pri dome, aj v blízkom okolí, no je možné aj odkúpiť od majiteľa garáž v garážovom dome priamo pri dome. Ide o garáž s elektricky uzatvárateľnou bránou.

V lokalite, v ktorej sa bytový dom nachádza je kompletná občianska vybavenosť, cez cestu je základná škola, stredná škola, gymnázium, škôlky, pešo kúsok od domu je TESCO expres, pri dome je zástavka trolejbusu a autobusu, množstvo drobných prevádzok obchodu a služieb, fit centrá, parky, ihriská, zeleň, kúsok od domu les s možnosťou rekreácie, oddychu.

Podobné a ešte k dispozicii