Všekty referencie

Hany Meličkovej 37, 841 05 Bratislava

EDREY REAL ESTATE ponúka na predaj príjemný slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej bratislavskej mestskej časti Karlova Ves, Dlhé diely. Očarí vás predovšetkým veľkorysým priestorom 155 m2, výbornou dispozíciou ale najmä veľkou terasou 40 m2 s pokojným výhľadom na Dunaj a neďaleké Rakúsko. Vzhľadom na jeho veľkú úžitkovú plochu a vzdušnosť ponúka možnosť jednoducho a komfortne zväčšiť ho na 4-izbový životný priestor. Ak hľadáte nehnuteľnosť s dobrou atmosférou a zároveň vám záleží na lokalite, ktorá ponúka nielen výbornú občiansku vybavenosť, ale aj okamžitý prístup k prírode a možnosti športového využitia, ste určite na správnom mieste. Zaručene vás osloví spojenie komfortu života v hlavnom meste a zároveň pokoja a kľudu mestskej časti. V bezprostrednej blízkosti nájdete potraviny, školy, škôlky, poštu, zdravotné stredisko, banky, rôzne reštaurácie a kaviarne, work-out ihrisko či fitness centrum. Lokalita umožňuje veľa možností na aktívny šport ako i relax. Ponúka množstvo zelene, detských ihrísk, neďalekú Botanickú záhradu či Karloveské rameno s cyklotrasou, no predovšetkým vynikajúci prístup MHD a ľahké dopravné napojenie na centrum mesta či diaľničný obchvat.

Byt sa nachádza v obľúbenej kaskádovej novostavbe na 1/7 podlaží s parkovaním v uzavretej dvoj-garáži bytového domu. Má výbornú dispozíciu a skvelú orientáciu, ktorá mu zaručuje slnečnosť a príjemne teplé prostredie. Pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá vás uvedie do dennej časti, kde sa na úžitkovej ploche takmer 75 m2 rozprestiera veľkorysá obývacia časť s kuchyňou a jedálňou. Nočná časť pozostáva z dvoch samostatných izieb, ktoré dopĺňa priestranná kúpeľňa 10 m2 s toaletou, vaňou a sprchovým kútom. Netreba zabudnúť na technickú miestnosť či plne využiteľný šatník s úložným priestorom o rozlohe takmer 15 m2. Útulnú atmosféru nehnuteľnosti dotvára terasa 40 m2 s JZ orientáciou, kde si môžete príjemne posedieť, vychutnať dostatok súkromia a načerpať výbornú energiu.

Nehnuteľnosť sa predáva nezariadená. Vo vybavení nájdete bezpečnostné dvere ADLO, pôvodné drevené dubové parkety, keramické obklady v kúpeľni, interiérové drevené dvere so zárubňami a plastové okná s izolačným dvojsklom. Vykurovanie je spoločným plynovým kotlom v spojení s radiátormi. Na terase je betónová dlažba, realizovaný vývod studenej vody s odtokom a elektroinštalácia ako predpríprava na osadenie klimatizačnej jednotky. K bytu prislúcha samostatná pivnica 2,9 m2 nachádzajúca sa bezprostredne pri vchodových dverách.

Podobné a ešte k dispozicii