Všekty referencie

Hany Meličkovej 31, 841 05 Bratislava

EDREY Real Estate ponúka na prenájom útulný, slnečný a vkusne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej a obľúbenej bratislavskej mestskej časti Karlova Ves – Dlhé diely, ktorý Vás očarí veľkorysým priestorom, výbornou dispozíciou a predovšetkým nádherným výhľadom. Ponúka kľudné a tiché bývanie v uzavretej rezidencii so súkromnou záhradou a parkovaním priamo v areáli pred vchodom bytového domu. Okolie nehnuteľnosti poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti nájdete potraviny, školy, škôlky, rôzne reštaurácie a kaviarne, či fitness centrum. Lokalita ponúka veľa možností na aktívny šport ako i relax, množstvo zelene, detských ihrísk, vynikajúci prístup MHD a ľahké dopravné napojenie na centrum mesta či diaľničný obchvat.

Byt sa nachádza na 4/4 podlaží v novostavbe uzavretej súkromnej rezidencie a poskytuje veľkorysú úžitkovú plochu 82 m2 (73 m2 interiér + 9 m2 terasa). Je slnečný a vďaka svojej JZ orientácii príjemne teplý a presvetlený. Pozostáva z dennej a nočnej časti. Hneď po vstupe sa nachádzate vo veľkej vstupnej chodbe, ktorá ponúka úložný priestor vo veľkej nábytkovej zostave. Po pravej strane sa nachádza spálňa orientovaná na SV zariadená vstavanou skriňou, manželskou posteľou, nočnými stolíkmi a závesmi na oknách. Hneď vedľa spálne sa nachádza menšia hosťovská izba so vstavanou skriňou s dostatočným úložným priestorom a rozkladacím gaučom. Obývacia izba spojená s kuchyňou poskytuje nádherný, veľkorysý a krásne zariadený slnečný priestor. Kuchyňa je plne vybavená vstavanými spotrebičmi značky Elektrolux, jedálenským stolom so štyrmi stoličkami a ponúka dostatok odkladacieho priestoru. V obývacej izbe dominuje veľká pohovka, na stenách sú poličky s doplnkami, LCD televízor, ultrarealistický krb na bio palivo, po celom obvode miestnosti sú závesy a štýlové osvetlenie. Útulnú atmosféru nehnuteľnosti dotvára veľká zariadená terasa/zimná záhrada, ktorú si môžete podľa potreby celú otvoriť, alebo uzavrieť, príjemne si posedieť a vychutnať úžasné ticho s výhľadom na susedné lesy Rakúska.

Nehnuteľnosť sa prenajíma komplet zariadená, je voľná ihneď, stačí sa len nasťahovať. Disponuje priestrannou kúpeľňou s toaletou, rohovou vaňou, práčkou, je klimatizovaná a má vlastný kotol. K bytu prislúchajú dve externé parkovacie miesta v uzavretom areáli bytového domu.

Podobné a ešte k dispozicii