Všekty referencie

REZERVOVANÉ - Dobrohošť 353, 930 31 Dobrohošť

Úžasný proces a zvládnutý predaj. Veľmi pekne ďakujeme za pomoc.

Kompaktný a komplexný bungalov s veľkou záhradou postavený na hranici obce. Posledný pozemok v zástavbe znamená, že vás ďalšou výstavbou už rušiť nikto nebude. Výpočet kladných parametrov tejto nehnuteľnosti sa iba začína. Bezbariérový prístup, odrastené ovocné stromy a kry, veľký priestor na parkovanie, na mieru zariadený a vyrobený nábytok a ostatná ,,stolárčina„, dizajnový jazyk doplnkov a príslušenstva či detaily ako množstvo úložného priestoru, smarthome, elektrické žalúzie alebo hosťovská toaleta (viac v sekcii VYBAVENIE NEHNUTEĽNOSTI). Úsporná vstupná hala vás uvedie doprostred celej dispozície a chodby, ktorá chytro sprístupní celý dom. Prvé po ruke sú hosťovská toaleta, kúpeľňa s toaletou a technická miestnosť s tepelným čerpadlom.

Nočnú časť tvoria tri zoradené spálne orientované na Severozápad vybavené šatníkovými skriňami. Dennú časť tvorí jedálenský kút, obývacia izba a veľká kuchyňa s obľúbeným ,,ostrovčekom“. Usporiadané sú v otvorenom priestore s vysokým stropom v štíte strechy, ktorý je plný vzduchu a slnka vďaka Juhovýchodnej orientácií. Vybavený je obľúbeným kuchynským ostrovčekom, veľkým dubovým jedálenským stolom či krbom. Celý tento spoločenský priestor vyúsťuje na slnečnú terasu s veľkým slnečníkom a neprerušene pokračuje do záhrady. Záhradu lemujú odrastené a rodiace ovocné stromy a vyvýšené záhony. Nechýba šikovne umiestnená/ schovaná skrinka na náradie a záhradný domček. (U-rampa nie je podmienkou).

Lokalita vznikla len nedávno a zabývali sa tu mladé rodiny, ktoré si potrpia na oddych mimo práce a priateľskú komunitu či partie pre deti. Okrem plynu sa tu nachádzajú všetky potrebné inžinierske siete a 13m studňa. Povodie Dunaja je obľúbené aj pre množstvo športových príležitostí, prírodu, cyklistiku, vodné športy a predovšetkým vyváženejšiu klímu ako v meste či satelitoch Južne od hlavného mesta. Obec samotná pôsobí útulne a komorne, no napriek tomu poskytuje občiansku vybavenosť na dobrej úrovni. Cestou z hlavného mesta lemujete Rusovce aj Čunovo, ktoré občiansku vybavenosť dokážu doplniť. Rodinný dom sa predáva zariadený a v jeho cene sú zahrnuté všetky služby kancelárie EDREY real estate, kompletný právny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo.

Podobné a ešte k dispozicii