Všekty referencie

Matejkova ul., 841 05 Bratislava

Obľúbená rodinná lokalita Dlhé diely má svoje nezameniteľné čaro. Navyše, orientácia bytu do vnútrobloku zabezpečuje nie len príjemnú svetlosť, ale aj prekvapivé ticho a pokoj. EDREY Real Estate ponúka na predaj útulný, slnečný no najmä priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite hlavného mesta. Šikovné dispozičné riešenie, veľkorysá výmera a v neposlednom rade adresa eskalujú toto bývanie do kategórie výbornej dlhodobej investície a uchovávateľa hodnoty. Nehnuteľnosť očarí svojou dispozíciou, východno-západnou orientáciou, ale predovšetkým skvelou polohou. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť s veľmi dobrou infraštruktúrou. V bezprostrednej blízkosti nájdete potraviny, lekáreň, školu, škôlku, rôzne reštaurácie, kaviarne či služby. Lokalita ponúka veľa možností aj na aktívny šport či relax, množstvo zelene, vynikajúci prístup MHD a ľahké dopravné napojenie.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 4/8 podlaží zatepleného tehlového bytového domu s výťahom, kolaudovaného v roku 2000. Poskytuje veľkorysú úžitkovú plochu 86,5 m2. Očarí presvetleným vzdušným priestorom, príjemnou svetelnosťou a dostatkom úložného miesta. Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej chodby. Na ňu nadväzuje otvorená denná časť bytu, ktorú tvorí vzdušná obývacia izba s jedálenským a pracovným kútom a úplne nová štýlová kuchyňa so vstavanými spotrebičmi. Benefitom je vedľajšia priestranná špajza pripravená na rôznorodé využitie. Z dennej časti sa dostanete na príjemnú východne orientovanú terasu 10 m2 s výhľadom do zeleného vnútrobloku. Kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou prekvapí kompletnou rekonštrukciou, moderným dizajnom a priestorom pre práčku a sušičku bielizne. Milo vás osloví aj nočná časť orientovaná na západ, ponúkajúca dve samostatné spálne zariadené vstavanými skriňami. Nehnuteľnosť je ladená v príjemných teplách farebných tónoch a z vybavenia ponúka plastové okná s vnútornými a vonkajšími žalúziami, sieťky proti hmyzu, bezpečnostné vstupné dvere a laminátové parkety. Je vykurovaná vlastným plynovým kotlom so zásobníkom vody, ktorý Vám zabezpečí vlastné regulovanie tepla. Benefitom je samostatná toaleta a walk in kumbál, ktorý ponúka ďalší odkladací priestor. K bytu prislúcha aj pivničná kobka o veľkosti 2,7 m2. Celkové mesačné náklady vrátane energií sú na úrovni 200 eur/2 osoby.

Ponúkaná nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená vstavaným nábytkom vrátane vybavenia kuchyne a kúpeľne. K bytu je možné dokúpiť aj garážové parkovacie státie. Nehnuteľnosť je vďaka svojej polohe priamo v centre diania a je výborný kandidát na užívanie si rodinného života. Všade sa dostanete rýchlo pešo či na bicykli. Neďaleko sa nachádza tiež zástavka MHD, vďaka ktorej máte ľahko dostupné aj ostatné časti mesta. V blízkosti je možnosť verejného parkovania.

Podobné a ešte k dispozicii