Všekty referencie

Dlhé diely III - Devínska cesta, 841 04 Bratislava

V jedinečnej lokalite na Devínskej ceste, obklopená prírodou Malých Karpát a Dunajských luhov, sa rozprestiera rezidencia Romantika. V tichom a mestskom prostredí s jednoduchou dostupnosťou historického centra (iba 8 minút) a hlavných ťahov, ale najmä s vysokou mierou súkromia. Dvanásťročný developerský projekt komunitných rozmerov v uzavretej rezidencii tvorí 15 bytov orientovaných na obyvateľov s vysokými nárokmi na kvalitu bývania. Veľkorysý a nadštandardný 4-izbový byt s terasou 219 m2 sa nachádza na poslednom ustúpenom poschodí 4/4. So susedmi nezdieľa jedinú priečku okrem podlahy. Nehnuteľnosť reprezentuje a zároveň dopĺňa veľká, kompletne zariadená 85 m2 terasa, dostupná zo všetkých izieb, orientovaná na východ a západ. Technicky aj staticky je pripravená na osadenie jacuzzi či menšieho bazéna. V jej plnej výbave nechýba jedálenské sedenie pre 6 osôb, ležadlá na opaľovanie či kvalitný gril značky Weber. Poskytne Vám úplné súkromie, neskutočný pokoj a nádherný zelený výhľad na lesy a tečúci Dunaj. Tento jedinečný byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné tiché bývanie na žiadanej adrese, nadčasový dizajn a vysokú kvalitu v čistých líniách. Veľkorysých 134 m2 úžitkovej plochy je dispozične rozdelených na dennú a nočnú časť. Dennú časť so vstupnou chodbou dopĺňa vzdušná otvorená kuchyňa s kumbálom a jedálenskou časťou, na ktorú nadväzuje priestranná obývacia izba s výstupom na terasu. Samostatná priestranná izba slúži ako pracovňa, alebo ďalšia spálňa s prislúchajúcou hosťovskou toaletou. Do nočnej časti vchádzate cez vkusne a dizajnovo zariadenú predsieň zn. Hustla. Nájdete v nej dve honosné spálne a hlavnú priestrannú kúpeľňu s toaletou, bidetom, dvoj-umývadlom a vaňou. Luxusný dojem z vybavenia nezaostáva ani v interiéri.

Biela technika a kuchynské spotrebiče značky Miele a Ora ito Gorenje sú znamením vysokej kvality a spoľahlivosti. Dopĺňajú ich veľkoformátové dlažby, vysoké krémové koberce a drevené okná. Punc luxusu vyzdvihujú podsvietené podhľady, ktoré v noci prinášajú úplne iný zážitok, a systém inteligentnej domácnosti. Vysoko elegantný interiér je spojením čistých línií, neopozeraných prvkov a minimalizmu. Celému priestoru dominujú nadštandardné materiály a sofistikovaná jednoduchosť. Obývaciu časť ako aj celý byt zútulňuje množstvo doplnkov a obrazov rôznych dizajnových značiek. Nájdete v ňom elegantné kúsky talianskeho nábytku ako Natuzzi, Vinotti a Nicoletti. Spálňa a pracovňa pôsobí honosne, je zariadená nadčasovým nábytkom v kombinácii s mramorom. Úplne nová celokožená manželská posteľ na mieru s matracmi Ferretti Luxury, nádherné dizajnové doplnky od svietidiel, cez komodu či nočné stolíky, to všetko je len začiatok. Z výpisu vybavenia je na prvý pohľad zrejmé, že hlavnou premisou bývania v tejto jedinečnej nehnuteľnosti je kvalita, vysoký štandard použitých materiálov a zariadenia ale najmä dominancia skutočne luxusných značiek.

Na dobrej adrese je prirodzené očakávať istý vyšší štandard bývania, pretože život sa deje tam, kde bývate. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená vrátane všetkých dizajnových doplnkov v cene 749.000 EUR. K jej vybaveniu nechýba 5 m2 pivnica a 2 garážové parkovacie státia v hodnote 25.000,-EUR/miesto. V cene sú zahrnuté všetky služby Edrey Real Estate vrátane kompletného právneho servisu a hypotekárneho poradenstva. Radšej vám odporúčame prezrieť si fotogalériu ešte raz, pretože táto nehnuteľnosť ohromuje už od hlavného vstupu a nepoľavuje počas celej obhliadky. Vidíme sa na obhliadke.

Podobné a ešte k dispozicii