Všekty referencie

Čerešňová, 900 27 Bernolákovo

V obci Bernolákovo, len pár minút od Bratislavy smerom na Senec, Vám ponúkame vo výhradnom zastúpení majiteľa, bývanie pre Vašu rodinu v samostatne stojacom 6-izbovom rodinnom dome na súkromnej ulici, na okraji starej časti obce, na Čerešňovej ulici. Ak hľadáte priestranný rodinný dom pre svoju rodinu, kde bude mať každý svoj pokojný kútik, možno Vás naša ponuka zaujme. Dom leží na pozemku 614 m2 a okrem domu leží na pozemku dvojgaráž so vstupom priamo z ulice a zapustený murovaný bazén. Nad garážou je vybudovaný samostatný obytný priestor využívaný ako byt (42 m2). Má kuchynku aj kúpeľňu.. Rodinný dom ponúka na dvoch podlažiach 6 izieb, dve kúpeľne, dve toalety, jednu samostatnú.

Na prízemnom podlaží nájdete po vstupe do domu veľkorysú vstupnú halu so schodiskom do podkrovia, obývaciu miestnosť s krbom a vstupom na terasu, samostatnú kuchyňu s jedálenským kútom, samostatnú toaletu, kúpeľňu so sprchovým kútom, plynovým kotlom a kútom na práčku, ďalej spálňu a za spálňou pracovňu, z ktorej je tiež východ na terasu. Na podkrovnom podlaží sú 3 atypicky riešené izby s výklenkami a kúpeľňa s vaňou a toaletou. V izbách je položená plávajúca podlaha, v spálni a pracovni na prízemí je položený koberec, ostatné je dlažba. Okná v dome, ako aj vstupné dvere sú plastové, okná v podkroví sú drevené. So sieťkami a roletami. V podkroví je v každej izbe klíma. Strecha domu je asfaltový šindel. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom, na prízemí je podlahové teplovodné vykurovanie, v podkroví v izbách sú radiátory. Dvere a zárubne sú drevené. Dom je postavený z keramickej tehly a je zateplený.

V zadnej časti domu, dostupná z dvoch vchodov (od vchodu do domu, ako aj zo zadnej časti od terasy) je samostatná dielňa s umývadlom, ktorá sa skladá z 2 miestností. Je tu dostatok úložného priestoru na čokoľvek, ako aj priestor na dielňu.

Rodinný dom bol postavený a skolaudovaný pred 18 rokmi (v r. 2004), má na prízemnom podlaží rozlohu 113 m2 a v podkroví 87 m2, spolu 200 m2. Garáž 35 m2 a priestor nad garážou 42 m2. Záhrada okolo domu je upravená a udržiavaná s vyrastenými kríkmi, stromami a drevinami a tvorí príjemný oddychový priestor.

V obci Bernolákovo nájdete kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, reťazce Billa a Lidl, drobné prevádzky, školy, škôlky, zdravotné stredisko, ihriská, športoviská…), všetko potrebné pre mladé rodiny, ako aj vlakové a autobusové spojenie s Bratislavou a Sencom. Bývanie v Bernolákove je veľmi obľúbené a vyhľadávané pre komfort bývania, ktorý poskytuje, ako aj pre blízkosť hlavného mesta.

Podobné a ešte k dispozicii