Všetky nehnuteľnosti

Čečínská Potôň, 930 36 okres Dunajská Streda

Veľkorysý 6-izbový tehlový rodinný dom v tichej uličke v obci Horná Potôň, ktorá je na skok od Dunajskej Stredy a len 30 minút cesty autom vzdialená od Bratislavy. Nehnuteľnosť na pozemku veľkom 790 m2 pôsobí príjemnou a hrejivou atmosférou. Úžitkový priestor tvoria dve rozľahlé podlažia rozdelené na dennú a nočnú časť. Zároveň je dom podpivničený, takže tu nájdete dostatok priestoru aj na všetko, čo nechcete aby bolo na očiach.

Ústredným dizajnovým motívom nehnuteľnosti je jednoduchosť a vzdušnosť. Vstupná hala vás prirodzene uvedie do domu a jeho vzdušnej dennej časti. Tú tvorí priestranná obývacia izba šikovne prepojená s plne vybavenou kuchyňou s veľkým jedálenským stolom, pri ktorom pohostíte všetky svoje návštevy. Spolu so záhradou, na ktorú vojdete cez kuchyňu  sú centrom všetkého spoločenského diania. Príjemná rodinná atmosféra, dostatok svetla, pohľady na okolitú zeleň sú len začiatok. Na spodnom podlaží sa nachádza aj samostatná izba, veľká kúpeľňa a samostatná toaleta. Vrchné podlažie tvoria dve izby s výstupom na balkón a spálňa s veľkým vstavaným šatníkom, do ktorého viete vojsť. Ak by vám tento šatník nepostačoval, nevadí, na tomto podlaží sa nachádza aj samostatná miestnosť so vstavanou skriňou, ktorá slúži ako šatník. Na chodbe sa nachádza aj toaleta so sprchou. Charakter nehnuteľnosti a teplo domova, ktoré so sebou prináša, oceníte počas hektických dní, ale aj bežného odpočinku.

Nehnuteľnosť je vykurovaná plynovým kotlom s radiátormi, ale môžete využiť aj vykurovanie na tuhé palivo. Vo vybavení nechýba pripojenie na elektrinu, internet a dve studne sú veľkým plusom vďaka ktorému ušetríte na mesačných nákladoch. Vychutnajte si úplný kľud v meste v prostredí, v ktorom vás ráno zobudia zvuky prírody.

 

Pozemok:  790 m²

Zastavaná plocha: 394 m²

Úžitková plocha: 143,54 m² + balkón 10,5 m² + záhradný dom 22,25 m² + suterén

Vybavenie nehnuteľnosti

  • balkón
  • čiastočne podpivničený
  • dostatok odkladacieho priestoru
  • dostatok svetla
  • veľký pozemok
Kúpna cena
Cena na vyžiadanie
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh Rodinný dom
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Výmera pozemku 790 m2
Úžitková plocha 179 m2
Izby 6
Toalety 3

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti