Všetky nehnuteľnosti

Tupého 23, 831 01 Bratislava

EDREY Real Estate Vám ponúka na predaj tri a pól izbový byt na Kolibe s terasou, vlastným garážovým státím či súkromným wellness priamo v budove. Byt o výmere stotridsaťsedem metrov štvorcových sa nachádza na druhom poschodí trojposchodového bytového domu na ulici Tupého. Nehnuteľnosť je veľmi prakticky riešená či pre pár alebo mladú rodinu. Po vstupe do bytu sa dostaneme do chodby z ktorej je vstup do dvoch nepriechodných spální orientovaných na Sever, pričom každá má výmeru cca sedemnásť metrov štvorcových. Rovnako sa tu nachádza hosťovská a hlavná kúpeľňa či šatník s množstvom úložného priestoru. Priestranná obývačka s kuchyňou podčiarkne veľkorysosť celej nehnuteľnosti.

Vďaka juhozápadnej orientácii obývačky a veľkým francúzskym oknám je byt krásne svetlý. Východ na terasu o výmere sedemnásť metrov štvorcových je z obývačky. V celom byte je zavedené podlahové kúrenie, ktoré je regulované vlastným kotlom. Chladenie zabezpečia dve  klimatizačné jednotky. Celému projektu patrí aj vlastný wellness s desať metrovým bazénom či fínskou saunou do ktorého majú obyvatelia neobmedzený prístup. V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.

Vybavenie nehnutelnosti

  • garážové státie
  • Klimatizácia
  • podlahové kúrenie
  • wellness
Kúpna cena
379 000 €
Zaujala vás nehnuteľnosť?
Dohodnúť obhliadku
Druh 3 izbový byt
Stav Pôvodný stav
Úžitková plocha 137 m2
Izby 3,5
Toalety 2

Dohodnúť obhliadku

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.

Podobné nehnuteľnosti