Svetlý, priestranný 3,5 izbový byt s terasou, garážovým státím a súkromným wellness.

Tupého, Bratislava
379 000 €

EDREY Real Estate Vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt na Kolibe s terasou, vlastným garážovým státím či súkromým wellness priamo v budove. Byt o výmere 137 M2 sa nachádza na 2. poschodí 3. poschodového bytového domu na ulici Tupého.

Nehnuteľnosť je veľmi prakticky riešená či pre pár alebo mladú rodinu. Po vstupe do bytu sa dostaneme do chodby z ktorej je vstup do dvoch nepriechodných spální orientovaných na Sever, pričom každá má výmeru cca 17M2. Rovnako sa tu nachádza hosťovská a hlavná kúpeľňa či šatník s množstvom úložného priestoru. Priestranná obývačka s kuchyňou podčiarkne veľkorysosť celej nehnuteľnosti.

Vďaka JZ orientácii obývačky a veľkým francúzskym oknám je byt krásne svetlý. Východ na terasu o výmere 17M2 je z obývačky.

V celom byte je zavedené podlahové kúrenie, ktoré je regulované vlastným kotlom. Chladenie zabezpečia dve  klimatizačné jednotky. Celému projektu patrí aj vlastný wellness s 10m bazénom či fínskou sanou do ktorého majú obyvatelia neobmedzený prístup.

V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané EDREY Real Estate vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva.


Vybavenie nehnutelnosti

  • garážové státie
  • Klimatizácia
  • podlahové kúrenie
  • wellness

Mapa

Charakteristika nehnuteľnosti

Druh nehnuteľnosti 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Orientácia JZ
Úžitková plocha 137
Izby 3,5
Toalety 2
Garáž áno

Klady

  • súkromnný wellness
  • garážové státie

Dohodnúť obhliadku

Viliam Kožík

kozik@edrey.sk
+421 918 173 294

Suhlasim so spracovanim osobnych udajov zmysle zakona c. 18/2018 Z.z. o ochrane osobnych udajov a onzmene a doplneni niektorych zakonov.